Wpis z mikrobloga

Ale polaczki mają ból dupy. Gdzieś pod Wrocławiem budują takie osiedle. Czy to jest brzydkie czy ładne osiedle to kwestia gustu. W każdym razie napewno dogodne warunki do normalnego życia. Ale oczywiście w komentarzach heheszki że kurnik, że kopiuj w klej, że kołchoz pałacowy, że małe ogródki, że wiocha. I piszą to ludzi którzy zapewne mieszkają w wielce wysublimowanych i wyjątkowych domach o architekturze niezwykłej xD #budownictwo #nieruchomosci
Megasuper - Ale polaczki mają ból dupy. Gdzieś pod Wrocławiem budują takie osiedle. C...

źródło: temp_file6962676728323470735

Pobierz
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Megasuper: 1,6 banki za jakas wioche miedzy AOW a A4 to grube przegiecie, choc rozklad moze byc to garaz ultra maly, za co hejtuje. Zobacz rzut z gory, nawalili tego szczegolnie to na srodku top kek, wiekszosc ludzi ma mikro ogrody. Opo rezydencje kiedys za 2,2 melona, warto dolozyc ( ͡° ͜ʖ ͡°). Na Oporowie i desing super i Wroclaw... a nie #!$%@?.
marsjanin2012 - @Megasuper: 1,6 banki za jakas wioche miedzy AOW a A4 to grube przegi...

źródło: ce

Pobierz
  • Odpowiedz
  • 1
@marsjanin2012 no dobra ale #!$%@? czy ty będziesz kupować to mieszkanie że boli cię ta cena ? Bo mnie #!$%@? boli że benzyna droga czy ZUS wysoki ale mam #!$%@? po ile są jakieś domki pod Wrocławiem bo nikt mnie nie zmusza do ich zakupu
  • Odpowiedz
@Megasuper: bo polacy lubią jak każdy dom jest w innym, kształcie kolorze i stylu architektonicznym.

To co ty wkleiłeś może nie jest najlepszy gust bo taki neoklasycyzm nie pasuje do tego typu zabudowy. Ale najgorszy też zdecydowanie nie jest. Realistycznie 6-7/10
revente - @Megasuper: bo polacy lubią jak każdy dom jest w innym, kształcie kolorze i...

źródło: 1000001137

Pobierz
  • Odpowiedz
@Megasuper: Zawsze największy ból dupy o takie osiedla szeregówek/bliźniaków mają osoby które mieszkają w wielkiej płycie czy innych kurnikach dewelopeskich 45m2 xD

Może nie jest to dop z działką 2000m2 ale kuwa zawsze lepsze to niż gnicie w klitce w bloku
  • Odpowiedz