Wpis z mikrobloga

@Sloneczko Alkohol w Polsce do posiłku jak tak można to przecież skandal niedopuszczalne. Alkohol we Włoszech do posiłku super sprawa to element ich kultury koniecznie trzeba spróbować
  • Odpowiedz
@Sloneczko: a dla mnie to dobrze, że te osoby ludzkie używają śmiesznych form i podają na początku jakieś dziwne zaimki. Przynajmniej od razu wiadomo, że nie warto marnować czasu na osobę nie do końca zdrową psychicznie
  • Odpowiedz
najgorzej, że są ludzie, którzy popierają choroby psychiczne czy też jakieś zaburzenia. Skoro mózg racjonalnie nie potrafi przetworzyć faktów to jest pierwszy znak, że może być coś nie tak i należałoby to sprawdzić u lekarzy. A lewactwo zamiast pomóc w chorobie to jeszcze mówi, że to normalne
  • Odpowiedz
rozpoczęcie dnia od prosecco jest fantastyczne.

Jeśli Niko myśli o alkoholu w kontekście #!$%@? się jak świnia to stanowi część problemu.


@Smoler: Dokładnie. Sam często na wakacjach z dziewczyną biorę butelkę szampana do śniadania i wcale to nie musi oznaczać, że od śniadania do wieczora pijemy dalej alkohol. Jak komuś alkohol kojarzy się od razu z pijaństwem to jest podludziem i niech nie ocenia zachowania innych. Tfu na takich deklów.
  • Odpowiedz
@Sloneczko @o__0 myślałem że ktoś tu się dziwi, że alkohol z rana to coś dziwnego, a potem zobaczyłem, że to nie "miałam" xd
To ciekawe, że 5 lat temu nie było osób, które miały potrzebę wymyślania nowych słów.
  • Odpowiedz
To ciekawe, że 5 lat temu nie było osób, które miały potrzebę wymyślania nowych słów.


@Shatter: szczepionki na covid im zaszkodziły
  • Odpowiedz
  • 0
@johnkashtan nie no bez przesady, to typowy wypełniacz jakis miliony w internecie każdego dnia tylko podrasowany tymi głupotami oraz z masą błędów ortograficznych, az dziwne ze to ujrzało światło dzienne. Dodatkowo merytorycznie szoruje po dnie.
  • Odpowiedz