Wpis z mikrobloga

Stulejarz co wygrał ME WSOP podczas gry normalnie jakiegoś solvera na lapku miał odpalonego xD mam nadzieję że typ był porządnie zasponsorowany i jak najmniej z nagrody zobaczy

BTW ja z 2 tygodnie temu na micromillions grałem jakiegoś bountybuildera za 11$, byłem całkiem deep, bo zostało z 50 graczy. I takie fajne rozdanie:

Jakiś typ wchodzi all in za 10 BB, ktoś go sprawdza, ja na ręku KK i 50 BB więc też all in, ten co sprawdził sprawdził mnie. Ten z małym stackiem na ręku QQ, ten co go sprawdził 57o

Flop: 577 xD p---r to niezła k---a

#p---r #bekazpodludzi
yahoomlody - Stulejarz co wygrał ME WSOP podczas gry normalnie jakiegoś solvera na la...

źródło: temp_file8276164828623488345

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Moj_Panie: według zasad powinni
@bialawitz tzn. czytali zasady o zakazie korzystania z solverów w trakcie gry. To, że zakończył rozdanie nie ma żadnego znaczenia, tak samo nie możesz używać chartsów, nawet jeśli nie uczestniczysz w rozdaniu

mam nadzieję że typ był porządnie zasponsorowany i jak najmniej z nagrody zobaczy


@yahoomlody: tzn sponsorowany był głównie przez gościa, który mu rozwiązania obliczał w trakcie turnieju, masz nawet wszywkę dto,
  • Odpowiedz
Dla mnie to jest kpina, że takie coś w ogóle miało miejsce i że organizatorzy nic z tym nie zrobili. Na szczęście gnojowica się rozlała, więc może w przyszłym roku inaczej to będzie wyglądało
  • Odpowiedz