Wpis z mikrobloga

Do osób twierdzących, że poznają różowe na Instagramie - w jaki sposób ich szukacie i skąd wiecie, że są wolne? Przecież na Instagramie nie da się wyszukiwać chociażby po odległości, wieku czy płci, a przez obserwujących jakieś miejskie kluby odpada, bo nie jestem typem imprezowicza. Poza tym jak do takiej sensownie zagadać, żeby nie wyjść na creepa?
#tinder #instagram #podrywajzwykopem #rozowepaski #badoo #zwiazki #seks #samotnosc
  • 14
  • Odpowiedz
@Ervinos: ja znam tu tylko jednego Mirka, który szuka na Instagramie ( ͡° ͜ʖ ͡°). Ale szukać na insta czy FB można prosto, bierzesz np. profil uczelni w mieście wojewódzkim I lecisz, w przypadku FB na przykład poprzez przeszukiwanie grup do których się należy
  • Odpowiedz
@Ervinos: Po miejscowości teoretycznie się da szukać, bo można przeglądać posty pod konkretnym tagiem. Ale wydaje mi się, że tam się ciężko poznaje ludzi, mam instagrama już dobrych kilka lat, a udało mi się poznać tylko jedną osobę, akurat niedawno, w tym przypadku była to kwestia wspólnych zainteresowań.
  • Odpowiedz
Poza tym jak do takiej sensownie zagadać, żeby nie wyjść na creepa?


@Ervinos: najważniejsze to żeby twój Instagram się dobrze prezentował, żeby było dużo twoich zdjęć, najlepiej z kumplami, z imprez i z wyjazdów.
Pamiętaj że ładna laska na Instagramie dostaje 20 wiadomości dziennie, z tego 10 dick pics. One raczej wszystko ignorują, ale jeśli napiszesz na temat który ją interesuje to ona przeczyta.
  • Odpowiedz
@Ervinos: też mnie to w sumie zastanawia, bo jeśli ktoś nieznajomy pisze, to nawet nie odpisuję, uważam instagram za appkę do zdjęć, a nie rozmów i szukanie znajomości w tym miejscu wydaje mi się jakieś absurdalne. Wiadomości wymieniam tylko ze znajomymi i dziwi mnie, że używacie tej aplikacji do czegoś innego.
Dlaczego chcesz szukać akurat tam?
  • Odpowiedz
@Tata_Kasi: tak tak dobrze się prezentować xD ja mam ostatnie zdjęcie sprzed 8 lat, profilowe fajne ale niestety w słabej jakości chociaż robione iPhonem... Ostatnio laska mi nawet powiedziała, że mój profil wygląda fejkowa, tak ktoś by miał fejkowy profil 10lat i oznaczenia u znajomych na zdjęciach a mimo to udało mi się wyjść z 21 laskami od listopada, ostatnio 6 lasek od piątku do piątku xD i to nie
  • Odpowiedz
i skąd wiecie, że są wolne?

@Ervinos: a co cię to obchodzi 90% dziewczyn nigdy nie jest wolnych, nawet jak w teorii są singielkami to i tak ktoś się wokół nich zawsze kręci, mają "kolegów" i tak dalej. A to że mają w danej chwili bliższego kolegę to nie znaczy że nie wskoczysz łatwo na jego miejsce jeśli jesteś wystarczająco atrakcyjny i poważnie spodoba ci się dziewczyna
  • Odpowiedz