Wpis z mikrobloga

@power-weak: Karaluchy wchodzące do cewki moczowej są bardzo rzadkie, ale nie niemożliwe. Takie przypadki są ekstremalnie nietypowe i zazwyczaj związane z brakiem higieny lub specyficznymi warunkami. W sytuacjach skrajnych, np. w przypadku zaniedbań higienicznych, możliwe jest, że owady mogą próbować szukać schronienia w nieoczekiwanych miejscach. Jeśli masz obawy o higienę lub zdrowie, najlepiej skonsultować się z lekarzem.
  • Odpowiedz
  • 1
@Nudel1306

Generalnie to te google Ai które na razie chyba nie jest dostępne u nas bierze chyba trollowskie/fałszywe odpowiedzi z Reddita i innych takich stron jako "prawdę" i dodaję je jako odpowiedź na pytanie co jest Czasami śmieszne ale w niektórych przypadkach może być groźne jak w tym poniżej (link do zdjęcia: https://9gag.com/gag/a7oyZ8A?utm_source=copy_link&utm_medium=post_share )
power-weak - @Nudel1306 

Generalnie to te google Ai które na razie chyba nie jest do...

źródło: 1000029451

Pobierz
  • Odpowiedz
  • 2
@drobne_na_taryfe

Wyobrażasz sobie jakby te Ai zawitało do Polski i zamiast z Reddita brało by informacje z wykopu? XD jestem autentyczne ciekaw czy sytuacja wyglądała by Lepiej niż w takim USA gdzie te Ai głównie bierze informacje chyba z Reddita xd
  • Odpowiedz
Jeśli masz obawy o higienę lub zdrowie, najlepiej skonsultować się z lekarzem.


@Batonoski: zwykle wystarczy mycie, ale co ja tam wiem 😅
  • Odpowiedz