Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Korzysta ktoś z #badoo? Ściągnąłem tę apke po latach i widzę online te same profile co chyba sprzed 3 lat xD. Dosłownie te same zdjęcia, bo kiedyś intensywnie tam siedziałem. To jakiś scam czy co, bo tych profili jest z 3/4? Wojewódzkie here.
Pamiętam jeszcze za gówniarza to była fajna apka a po wielu latach coraz gorsza i z nikim nie dało się nawet pisać, problemy z wyszukiwaniem osób w okolicy, no i zabrali darmowe premium.

#przegryw #podrywajzwykopem #tinder #zwiazki #relacje #blackpill



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: Nighthuntero
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

mirko_anonim - ✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Korzysta ktoś z #badoo? Ściągnąłem tę apke po...

źródło: banner

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: Też to zauważyłem kiedyś i myślę że badoo używa po prostu martwych nieusuniętych profili

a darmowe konto na 3dni dalej jest, ale teraz trzeba poczekać kilka dni od założenia nowego konta, a nie tak jak wcześniej od razu 'próbować usunąć'
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: Stare konta które są offline pewnie dalej się wyświetlają, ale niektóre laski są tak puste, że mają problem z znalezieniem odpowiedniego faceta nawet tam. Ego top i tyle
  • Odpowiedz
via mirko.proBOT
  • 0
Anonim (nie OP): @ZwyklyRoman pamiętam że kiedyś (szkoła średnia/początki studiów) miałem sporo okazji do rozmów i spotkań z badoo, natomiast korzystając z tego w ciągu ostatnich lat prawie żadna nie odpisywała albo kontakt się szybko urywał i pisało "profil usunięty".
Szkoda, bo kiedyś to faktycznie mogła być alternatywa dla tindera

  • Odpowiedz