Wpis z mikrobloga

(WSZYWKA ALKOHOLOWA) siema, od razu zaznaczam, że nie potrzebuje wywodów co ona daje a co nie. Mam tylko jedno ważne pytanie- czy zabieg wszycia esperalu jest notowany do dokumentacji medycznej w IKP? Wszędzie jest napisane, że jest to sprawa dyskretna, interesuje mnie czy aż do tego stopnia. #alkoholizm #wszywka #esperal
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@WannaBeBetter: powiem tak, bo widzę że chcesz być dyskretny, mój kumpel załatwiał swoim robolom wszywki w kantynie na budowie (miał swojego doktorka), więc skoro doktorek wyszywał w budzie na budowie, to odpowiedz sobie sam czy będzie to IKP ( ͡ ͜ʖ ͡)
  • Odpowiedz
@WannaBeBetter: Kuzyn miał i mówił, że to bardziej placebo. Na pewno po sobie i znajomych polecam odciąć wszystkie mocne alkohole, nawet w drinkach. Niektórym pomagają "zerówki".
  • Odpowiedz
@Mambus22: nie tylko ja, tylko ja i lekarze którym je udostępniam po drugie czasem po koleżeńsku jestem u cioci w szpitalu (np wycięcie woreczka robaczkowego) a ona mówi wszystko staremu (w szpiatalu jak cię przyjmują też mają wgląd) więc z tą nieświadomością możesz iść marszczyć Freda dalej
  • Odpowiedz