Wpis z mikrobloga

#woodstock Mam do Was pytanie. Nigdy nie byłem na tym wydarzeniu, ale miałem w głowie pomysł.

Czy na tej imprezie, ludzie lubią sobie wypić?
Miałem plan aby postawić swój bar mobilny blisko tego festiwalu, mam bar mobilny, jedyny haczyk polega na tym, że miałbym miejsce na polu namiotowym 10 minut spacerem od sceny, nie tym głównym, tylko u jakiegoś gospodarza, który byłby w stanie użyczyć mi kawałek działki. Czy coś takiego ma sens? Czy ludzie wracając do namiotu, albo z niego wychodząc, nie myślą raczej o tym? Podobno na jego działkę jest zakaz wnoszenia własnego alkoholu, jednakże jak On to sprawdza i czy wgl, to inna kwestia.

Co sądzicie? Miałoby to jakiś sens? Czy tam każdy raczej tradycyjnie, piwko, wódeczka, a nie jakieś tam drinki.

Czy na #woodstock #polandrock
  • 8
  • Odpowiedz
@Pawelitoo tam większość przyjezdnych i tak ma bagażniki pełne własnego piwa i mocniejszych trunków, jakbyś sprzedawał po cenach sklepowych to może by się opłacało ¯_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
  • 0
Tak wiem, gdybym nie miał takiej możliwości, to bym nie zadawał takiego pytania, właśnie nigdy tam nie byłem i zastanawiam się czy to w jakikolwiek sposób byłoby opłacalne po opłaceniu miejsca, które tanie nie jest w takiej konfiguracji.
  • Odpowiedz