Wpis z mikrobloga

#gotujzwykopem #grajzwykopem #samotnosc #wygryw

Chuop sobie zrobił pól kilo wontrupki z ziemniakami cebulom i japkiem, do tego mizeria, chłop zje, popije piwem i będzie grau w gre na steamie, żyć nie umierać :D chłop 40+ z pasją do gotowania i grania, ostanią rzeczą jaką bym mógł zrobić i sobie zaszkodzić to poznać kobietę, bez względu czy samotna czy z dorobkiem kaszojadów, albo po przejściach, z dorobkiem tysięcy ch0jów w dupie.
Drake1 - #gotujzwykopem #grajzwykopem #samotnosc #wygryw

Chuop sobie zrobił pól kilo...

źródło: 20240723_215915

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • 2
@o__0: W tym wypadku to wąroba z cielaka, zazwyczaj budzi to we mnie zniesmaczenie i krzywdzi moją moralność, staram się nie myśleć po prostu jem, zazwyczaj nie jem albo nie lubię jeść mięsa z młodych zwierząt, z innej strony, jak już zabili zwierze i wylądowało w lodówce, to po to jest żeby kupić i zjeść, a nie po to żeby się przeterminowało i np wywalić na śmietnik.
  • Odpowiedz
  • 3
@Radegast69: Zacytuje ciebie geniuszu :D

"daliście mi bana na dwa miechy za rasizm. Zakompleksione małe #!$%@?. Wiem że to lubicie dlatego #!$%@? wam w dupe #!$%@?ńce. Pozdrawiam z podłog"

"Pozdrawiam niedorozwiniętych moderatorów, którzy dali mi bana na dwa miechy za rasizm xD Wiem, że to lubicie dlatego #!$%@? wam w dupe pozdrawiam z
  • Odpowiedz