Wpis z mikrobloga

Rozkmina, obecne auto zdązyło mi sie znudzić (po pół roku xd) i tak kminie, kupiłbym coś ciekawego, najlepiej troche starszego z potencjałem, ale jednocześnie nie zupełnie starego bo auto bedzie latać na autostradzie czasem i docelowo z 10k rocznie bym nim stuknął. Nie może być też 2 drzwiowe bo w planach kaszojad. Macie jakies pomysły? Biore pod uwage ciągniecie auta z usa bo obecne tez przypłyneło i nie mam z tym problemu. Budzet ~80k. Myslalem o:
- merc w212 e500, v8 miło było by mieć chociaz rzadkie auto dość
- od zawsze jestem zakochany w RS4 b7, ale raz ze chyba za mały budzet a dwa pytanie jak te silniki wytrzymują próbe czasu
Nie mam cholera innych pomyslów. Obecne auto wiecej stoi niż jezdzi, robie nim max 1000km/miesiecznie i tak troche mi go szkoda, bo klasyk z tego zaden, a i tak stoi i marnieje.
Po miescie mam małe autko ktorym jezdze na codzien. Biore po 5zl i slucham jakichs opcji
#motoryzacja #samochody
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@menzwykop: skoro auta nudzą ci się co pół roku, to kup jakieś c-----e, te jedne z najbardziej awaryjnych i najgorszych modeli. Wtedy jeżdżąc takim, docenisz te auta które teraz cię nudzą ;) przy okazji zaoszczędzisz pieniądze, bo rzadziej będziesz wymieniał,
wolałbym kaszojadowi dom stawiać na przyszłość czy ogólnie jakoś inwestować w przyszłość tego dziecka aby było mu dobrze w życiu i był ustawiony.
  • Odpowiedz
  • 0
@jurek-gagarin: o i to jest ciekawe info :D w gre wchodzi tez cls w tej nowszej budzie, starszy robi sie powoli klasykiem ale no nie moge, nie podoba mi sie tak bardzo ze nie ma opcji iśc w tą strone
  • Odpowiedz
  • 0
@r5678: no tu juz kwestia wyboru, tez kiedys miałem takie podejscie, oszczedzac i jeszcze raz oszczedzac to od kiedy zachorowałem to bardziej doceniam jednak troche przyjemnosci w zyciu a nie tylko oranie w pracy. Dodajmy tez fakt ze te 80k to tylko czesc kasy ktora przeznaczam na zachcianki, nie to ze wszystko w p---u na auto wywalic
  • Odpowiedz