Wpis z mikrobloga

Mamy pierwszą ofiarę niezłożonego hedera/kultywatora/czy czegoś takiego (nie znam się)?
Śmiertelne potrącenie pieszego przez traktor!
Chwilę po godzinie 21:20 na drodze krajowej numer 79 w miejscowości Stary Ciepielów (pow. lipski) doszło do potrącenia pieszego przez kierującego traktorem. Mimo reanimacji pieszego nie udało się uratować.

#polskiedrogi #rolnictwo #polska
JAuStURYErSE - Mamy pierwszą ofiarę niezłożonego hedera/kultywatora/czy czegoś takieg...

źródło: fff

Pobierz
  • 105
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@krytyk1205: Nie tłumacz im za głupi są na to. @JAuStURYErSE @frems Wystarczy zdj powiększyć żeby zobaczyć że się nie składa.
Wina traktorzysty ewidentna, kupił maszynę która się nie jeździ po drodze publicznej ( maszyna podpięta do ciągnika max 3,0 m na zezwolenie 3,5). Inna sprawa to taka ze producenci żeby zaoszczędzić budują maszyny nawet 3,8 których się nie składa. Dołożą lampki i odblaski za 100 i jazda. Składane
  • Odpowiedz
Mamy pierwszą ofiarę niezłożonego hedera/kultywatora/czy czegoś takiego (nie znam się)?


Tak, to pierwszy w historii świata taki wypadek.
  • Odpowiedz
@JAuStURYErSE: gdzie te pajace wielcy rolnicy od "20h dziennie pracuje 4h snu, jeb się frajerze moje zbiory są ważniejsze od twojego życia"?

w czasie żniw liczy się każda minuta


@Gl1n4: liczy się każda minuta, bo jak się nie pospiesza, to nie bedzie czasu na picie, tylko na samą pracę, a to mocno motywuje ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@dr3vil: oni muszą wyżywić świat, nie ma czasu na jakieś składanie sprzętu, każda sekunda sie liczy inaczej ludzie zaczną umierać
  • Odpowiedz
Tam niedaleko jest przejście dla pieszych. Jeśli ciągnik jechał z rozłożonym sprzętem to raczej by się nie zmieścił między poboczem a wysepką. Już pomijam, że ten sprzęt w przeciwieństwie do hedera w kombajnie można złożyć nie wychodząc nawet z kabiny.
josedra52 - Tam niedaleko jest przejście dla pieszych. Jeśli ciągnik jechał z rozłożo...

źródło: gfdsgdfgdfgdff

Pobierz
  • Odpowiedz
@JAuStURYErSE
Jakieś 10 lat temu jechałem drogą ze zdjęcia, była noc lub późny wieczór, a tu nagle pojawił się ciągnik, który jechał bez żadnych świateł lub jedynie lekko lśniących od odbijania moich świateł. w panice ostro odbiłem na pobocze, a dosłownie na sekundę przed zobaczyłem, że ciągnik ma za sobą takie brony, uniesione na wysokość moich oczu. Regularnie to do mnie wraca, a najbardziej wyrzucam sobie, że nie zawróciłem wtedy i
Michalmiroslaw - @JAuStURYErSE 
Jakieś 10 lat temu jechałem drogą ze zdjęcia, była no...

źródło: temp_file8353623770929199945

Pobierz
  • Odpowiedz
@damch: To nie jest heder, to po pierwsze. Po drugie, dlaczego mam przestać popierać, bo ktoś popełnił błąd? Popieram dostęp do broni, pomimo że były i są morderstwa przy jej użyciu. Jestem za powszechnym dostępem do samochodu, pomimo że ludzie powodowali i powodują śmiertelne wypadki. Nie marzy mi się komunizm ze ścisłymi zakazami.
  • Odpowiedz
To talerzówka miastowy nieogarze tego się nie składa. Chciałeś zabłysnąć tylko nie wyszło


@krytyk1205: Talerzówki się składa :) Inaczej, taka jak ta musi być składana, widocznie komuś się nie chciało, albo pomylił pole z drogą.
  • Odpowiedz
Nie marzy mi się komunizm ze ścisłymi zakazami.


@Szary_Anon: Czyli bezpieczeństwo w ruchu drogowym to komunizm? Chyba coś ci się nieźle odkleja skoro wszystkie przepisy z automatu kojarzą ci się z komunizmem.
  • Odpowiedz