Wpis z mikrobloga

Wczoraj pierwszy raz przebiłem 40km ciągiem na #rolki ! Średnia prędkość 21km/h. Jestem zajebiście zadowolony, bo zacząłem jeździć półtora roku temu, na początku nie potrafiąc wyjechać z parkingu pod blokiem. xD
W międzyczasie straciłem 15kg i pierwszy raz od chyba gimbazy wróciłem do prawidłowego BMI. xD
Można schudnąć bez siłowni i liczenia kalorii, jak się ma aktywność fizyczną, którą się po prostu lubi. :D

#chwalesie #rolkomaraton #mirkokoksy
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 0
@WizardSkating: a to akurat moje ulubione zajęcie, jazdy dystansowe to tylko kardio dodatek, najczęściej to leci parking i nauka tricków właśnie :D kupiłem w tym roku endlessy 4x90 i się kręcę właśnie w stylu wizardowym, ogarniam już przekładanki we wszystkie strony do przodu i do tyłu, trochę skoków, jakieś barell rolle, teraz ćwiczę grapevine ale na razie tylko pojedynczy wychodzi :D
  • Odpowiedz
@adrian1207: Wizard najlepiej zaczac od porządnego krawędziowania na dwóch nogach do przodu oraz do tyłu na dwie strony patrząc się obydwa ramienia.
Następnie robić tzw. Drzewa na jednej nodze, a potem frajda z lionów gazeli itd.
  • Odpowiedz
  • 0
@WizardSkating: dzięki za rady, właśnie muszę jakoś usystematyzować to czego się uczę, bo czasami skaczę do czegoś trudniejszego nie do końca mając przećwiczone łatwiejsze rzeczy. Po drugie nie ogarniam nazewnictwa, ucząc się samemu nie wiem co jest czym, nie wiem czym np. są te "drzewa" i nawet google nic nie podpowiada. Dasz jakiś link? :)
  • Odpowiedz
@adrian1207: Gratki za schudnięcie, ja przez rolki nie mogę przytyć, a pasowałoby mieć zapas energii na dłuższe/wielodniowe tripy :/
Btw, to rewelacyjna średnia na tym dystansie, niemożliwa dla 95% rolkarzy, jak Cię jara wykręcanie wyników to polecam się zapisać na zawody, maratony rolkowe. W topce nie będziesz, ale jest mega satysfakcja + cyferki na Stravie, a w pociągu się wykręca o wiele więcej i łatwiej.
Najbardziej znany to Mazurski który
  • Odpowiedz
  • 0
@Joe-King ooo dzięki, nawet w sumie nie wiem jakie czasy i średnie mają rolkarze, miło słyszeć że to spoko średnia, chociaż wiem że moja technika jest na pewno jeszcze do poprawy, fajnie byłby się nauczyć double pusha, no i też jeżdżę na 4x90 endlessa z rockeringiem więc to bardziej osprzęt zwinny niż szybki :)

Ale mnie zmotywowales, może na przyszły rok się zapisze na jakiś event, dzięki :D
  • Odpowiedz