Wpis z mikrobloga

  • 53
@matti-nn: mi jej pochodzenie osobiście tak nie przeszkadza w polityce przydają się czasem osoby usytuowane o wiele bliżej zwykłych ludzi, ale kurde żeby ona miała głowę na karku, jak ja słyszę że wykopki z głównej jarają się że "zaorała Zandberga" bo powiedziała najbardziej idiotyczny argument pod tytułem "ehhh Adi weź se tych uchodźców na chatę" to mi ręce opadają
  • Odpowiedz
@McWozniak: ale jakie czasy obu pań? W biegu na 100 metrów? O #!$%@? ci chodzi?
Prawda jest taka, że von der Leyen przed 30 miała zrobiony doktorat na uniwersytecie medycznym w Hanoverze, a osiągnięciem Zajączkowskiej było wrzucenie rasistowskiego mema z Hitlerem, na swojego fb i niedokończone studia z historii xD
  • Odpowiedz
@McWozniak: wykształcona pani VDL xDDDD

https://en.wikipedia.org/wiki/Ursula_von_der_Leyen#Plagiarism_accusations

Oskarżenia o plagiat

W 2015 r. badacze współpracujący z VroniPlag Wiki dokonali przeglądu pracy doktorskiej von der Leyen z 1991 r. i stwierdzili, że 43,5% stron pracy zawierało plagiat, a w 23 przypadkach użyto cytatów, które nie weryfikowały twierdzeń, dla których zostały podane[46][47]. [46][47] Wielu znanych niemieckich naukowców, takich jak Gerhard Dannemann [de] i Volker Rieble [de], publicznie oskarżyło von der Leyen o zamierzony plagiat.[48] Szkoła Medyczna w Hanowerze przeprowadziła dochodzenie i stwierdziła w marcu 2016 r., że chociaż praca zawiera plagiat, nie można udowodnić
  • Odpowiedz
@McWozniak: i co z tego że ma studia medyczne i ekonomiczne jak wpuszcza uchodźców i forsuje zielony ład pchając Europę do katastrofy

Normalny jesteś?

Ważne są argumenty a nie autorytet. Ewka wygarnęła jej to co myśli faktycznie wielu Polaków. Dlatego się nią jarają.

Ty za to prześmiewczo gadasz o harnolach a nic o merytoryce. Strasznie to prymitywne
  • Odpowiedz
  • 0
@MikiGRU: coś tam poszczekała o więzieniu dla Urszuli bo ma inne rozwiązania na dane kryzysy niż Ewa, w #!$%@? potężna wypowiedź, na grupie sebiksów z pod bloku robi wrażenie xD
  • Odpowiedz
@McWozniak

@matys210: widzę że dalej nie rozumiesz dlaczego "przyjmij sobie do domu" to #!$%@? argument, tylko uciekasz w inne tematy?


Tam nie ma o czym dyskutować bo argument jest niepodważalny. Pozwolisz że ja wybiorę na co odpowiem
  • Odpowiedz