Wpis z mikrobloga

Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 31
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Bananek2: Czyli dziecko nauczone rzetelności i uczciwości a Ty masz z tym problem. Eh dlatego w Łodzi taka patologia umysłowa i nie potrafia miasta na prostą wyprowadzić, jak robic interesy z typami co na każdym kroku próbuja inwestora zfrajerzyć.
  • Odpowiedz
Też zauważyliście, że jest problem obecnie wśród młodych ludzi z pragmatyzmem, czy to tylko z mojej siostrzenicy jest taka naiwna uczciwa sierotka? Kiedyś nie było mowy o takim frajerstwie, bo tacy ludzie nie przetrwaliby w latach 90.


@Bananek2: żal mi Cię, że uczciwość to dla Ciebie frajerstwo.
  • Odpowiedz
  • 129
@Bananek2: sorry ale to nie z podejściem siostrzenicy jest problem ale Twoim. Jak chciałeś być dobrym wujkiem to trzeba było jej zasugerować żeby znalazła inne zajęcie gdzie mniej się narobi za lepszą kasę, a nie że właściwym podejściem jest oszukiwanie pracodawcy. Jak w tym kraju ma być dobrze jeśli chcemy uczyć dzieci oszukiwania a uczciwość nazywamy frajerstwem?!?!?!
  • Odpowiedz
nie masz czytać każdego wpisu tylko ten, do którego dostałaś linka. Wchodzisz na forum i niby chcesz dyskutować, a potem wychodzi że nie chce Ci się


@jestemasem: jeszcze jakieś dobre rady, wujku? Miałam przed napisaniem przeczytać tekst z linka w komentarzu, który pojawił się w odpowiedzi na mój komentarz? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
roznieść mu ulotki jakiejś książki


@Bananek2: może to jakaś książka o asertywności? nie widzę innego sensu w reklamowaniu książki ulotkami wciskanymi na żywo
  • Odpowiedz
@jafik

@Bananek2: XXI wiek i ulotki XD marnujmy więcej drzew na takie bzdety.


Przecież wszystko papierowe (torby, słomki itd) są ekologiczne. Na to już się drzewa nie marnują?
  • Odpowiedz
@huudyy
Bajt bajtem ale nikt normalny nie rozdaje ulotek. To najgorsza robota jaka istnieje, bo próbujesz wciskać ludziom kawałek gówno papieru, którego nikt nie chce i jesteś postrzegany jak zwykły natręt. Już bym wolał zamiatać ulice albo myć podłogi, przynajmniej nie musisz zaczepiać obcych ludzi tylko zrobisz swoje i idziesz do domu
  • Odpowiedz
@Bananek2: Też mnie ten wykopek striggerował. Ustalił stawkę godzinową, a rozlicza dziewczynę z ilości rozdanych ulotek.

DROGA ANDŻELIKO MÓJ ZNAJOMY ZATRUDNIŁ DZIEWCZYNĘ DAŁ JEJ 2000 ULOTEK A ONA PO GODZINIE WRACA, ŻE ROZDAŁA. MOŻNA?!
  • Odpowiedz
@Bananek2: #pdk ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Chociaż autorowi oryginalnego wpisu miałem to samo napisać. Powinien się cieszyć, że w ogólnie ktoś mu te ulotki chciał roznosi,ć a nie że 90% wylądowało w koszu tam gdzie ich miejsce
  • Odpowiedz