Wpis z mikrobloga

Powiem tak: co jeśli Hubi wyszedł by na ten kort na debla i tylko by sobie bardziej te kolano rozwalił bardziej? Przed takim meczem to też musiałby mieć treningi itd.

Igrzyska nie są najważniejsze dla tenisistów, widocznie Hubi stwierdził, że bez sensu ryzykować. Chłop jeszcze młody, a z kolanem to nie ma żartów.

Też mi szkoda Jego, Janka i Igi, ale musimy uszanować jego decyzje i tyle!
#tenis #sport #paryz2024
Madziol127 - Powiem tak: co jeśli Hubi wyszedł by na ten kort na debla i tylko by sob...

źródło: z27375009IHR,Hubert-Hurkacz-zegna-sie-z-igrzyskami--Internauci-

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
@Madziol127: ja nie wiem w ogóle dlaczego ludzie to tak przeżywają xD, turniej męski jedynie ma parę smaczków bo w końcu zagrają w jednych zmaganiach Nadal, Alcaraz i Djoković, ale reszta? Równie dobrze te puchary myszki miki mogłyby się nie odbywać, czekamy na US Open ( ʖ̯)
  • Odpowiedz
@Madziol127: a o jakim tu ryzyko mówimy?

Wystarczyło tylko przyjść na kort, nic więcej. Nawet nie pozorować, że ktoś tutaj będzie chciał grać na poważnie.
  • Odpowiedz
@Madziol127: Pytałem o to kilka dni temu - czy mógł się zgłosić do singla i debla umożliwiając w ten sposób występ Zielińskiego ze Świątek, a następnie wycofać się z obu konkurencji, tak, by jednocześnie był i wilk syty i owca cała, czyli my nie tracimy występu w mikście, a do singla i debla wskakują rezerwowi z innych państw (bo gdyby nie mogli, to byłoby to chamskie świadome zabranie im miejsca).
  • Odpowiedz
@JanKrzywosad: no dokladnie mógł tak zrobić, szczególniie ze mieszka w monaco wiec daleko nie ma.

Dodatkowo czesto tak tenisisci robią że wycofują się w dniu rozpoczęcia turnieju albo tuż przed meczem mimo ze są kontuzjowani i wiedzą że nie zagrają byleby tylko zgarnąc hajs za pierwszą rundę, wtedy wjeżdza walkower i nawet rezerwowy nikt nie wchodzi i nikt o to nie placze
  • Odpowiedz