Wpis z mikrobloga

Ale jest ból dupy wśród neuropków wywołuje jakikolwiek mem odnośnie BK0% który zawiera wizerunek Tuska. Najwyraźniej donald nie chce aby na niego spłynął splendor i chwała młodych ludzi wdzięcznych za wzrost cen do takiego poziomu ze ich na nie nie stać
( ͡º ͜ʖ͡º)

#nieruchomosci #polityka #koalicjadeveloperska
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@printf:
Donald Tusk pomimo zarobienia grubych milionów, nie ma ani jednego mieszkania na siebie.
Przecież by nie ściemniał w oświadczeniu majatkowym i nie ukrywal majatku przepisajac na rodzine, prawda?
  • Odpowiedz
Najwyraźniej donald nie chce aby na niego spłynął splendor i chwała młodych ludzi wdzięcznych za wzrost cen do takiego poziomu ze ich na nie nie stać


@printf: Nie po to odpalili działkę PSLowi który miał być chłopcem do bicia żeby teraz ktoś próbował powiązać betonową pompę z Koalicją ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Oczywiście cały hejt spada na PSL który w koalicji ma może z 15% posłów
  • Odpowiedz
@printf wczoraj albo przedwczoraj widziałem twój wpis o tej samej tematyce. Myślami żyjesz w jakiejś obleżonej twierdzy bo od jakiegoś czasu codziennie w gorących jest co najmniej kilka wpisów z setkami plusów, które ostro jadą po bk0 a na tagu #nieruchomosci 99% komentarzy jest krytyczna wobec tego programu.

A ile razy widziałeś w gorących jakiś post czy nawet komentarz z dużą liczbą plusów broniący ten kredyt?
Czy to, że
  • Odpowiedz
@printf co ty mi tu wklejasz, ja to wszystko widziałem bo czasem śledze tag. Ile razy była jazda bez trzymanki z bk0 a ile razy jakieś posty broniące ten kredyt? W zestawieniu z masową krytyką bk0 jakakolwiek inna grupa praktycznie nie istnieje.

To właśnie ty się zachowujesz trochę śmiesznie bo ktoś odważył się mieć inne zdanie albo zdecydował się skrytykować sposób w jaki pokazujesz rzeczywistość
  • Odpowiedz
  • 1
@robert_blaszczykowski: krytyka opiera się na argumentach a nie na "a bo pis" mnie absolutnie nie obchodzi co robił pis bo po to glosowałem na TD żeby się coś realnie zmieniło i czuje ze nie zmieniło sie kompletnie nic. Mało mnie tez obchodzi co ty o tym myślisz. Najwyraźniej takich jak ja jest sporo i trzeba nazywać to po imieniu i przypisywać "zasługi" konkretnym politykom
  • Odpowiedz
Mało mnie tez obchodzi co ty o tym myślisz.


@printf jeżeli mało cie obchodzi co ja myślę to w zasadzie nie ma sensu żebyś tutaj siedział, bo chyba w zamyśle wykop to miejsce do dzielenia opinii. Czy się myle i tylko memy z tuskiem i poklepywanie po plecach mają sens?

Nie zrozumiałeś sensu mojego wpisu. Odbiegając od tego jaka jest argumentacja, to ja ci tylko pokazuje w jakiej wyimaginowanej rzeczywistości żyjesz, że myślisz, że jest tu jakaś masowa obrona bk0. Pisz sobie co chcesz, krytykuj co chcesz ale to właśnie ty masz ból dupska, że ktoś ośmielił się nie poklepać cie po plecach. Głosisz błędne tezy, wprowadzając tylko zamieszanie i dodatkowe podziały.
  • Odpowiedz
via Android
  • 1
@robert_blaszczykowski to twoje zdanie ja mam inne z częścią się zgodzę z częścią się nie zgodzę. Uważasz że mam bol dupy spoko ja nie neguję tego bo mam i uważam że zle zrobiłem popierając TD. Jestem przekonany że sa tu takie same boty jak od mateckiego tyle tylko ze strony platformy. I masz rację ze wykop byl zgodny jak całe gówno leciało w PSL, ale jak zaczęło lecieć w Tuska to
  • Odpowiedz