Wpis z mikrobloga

Mirki na myjni bezdotykowej jest zakaz używania własnych środków, ręczników itd. itp. Myślicie, że jak pojadę tam w późnych godzinach nocnych (np. po północy w tygodniu) i zacznę sobie myć samochód własnym szamponem to będzie jakiś kwas (mają monitoring)? Wydaje mi się, że moja chemia nie powinna chyba sprawić odpływom żadnych problemów a jak nie ma ruchu to też myjnia nie traci na tym, że jedno auto się myje te 20 minut dłużej? Tak już ubrudziłem samochód, że żadna aktywna piana, mycie i inne takie nie pomagają, muszę go przelecieć ręcznie. Oddałbym na myjnię ręczną, ale mam złe doświadczenia i wiem, że sam najlepiej umyję.

(planuję również skorzystać z usług myjni, ale przed myciem dać szampon i przetrzeć karoserię, bo inaczej bród nie schodzi)

#samochody #detailing #warszawa #myjnia #myjniasamochodowa
  • 9
  • Odpowiedz
programu szczotka z aktywną pianą, doczyścisz tym największy nawet syf


@robertx: razem z lakierem XDDD ja tej szczotki na myjni używam do czyszczenia progów z błota (terenówka). Powodzenia w szorowaniu lakieru. XD
  • Odpowiedz
@Silvestre_Cucumeris: raczej chodzi o to że niewiadomo kto czego używa. oni muszą odprowadzać tę chemię w sposób legalny a tak ktoś przyjdzie i zacznie myć silnik jakimś rozpuszczalnikiem. ja tam się nie dziwie, że mogą się czepiać o to. pewnie nikt się nie przywali, ale nie ma co być zaskoczonym jeżeli jednak.
ja tam oddaje na ręczną jakąś lepszą raz na jakiś czas. coś a'la detailing.
  • Odpowiedz