Wpis z mikrobloga

Jest zaraz dziewiąta a ja żyje - jest git.
Za jakiś czas mnie ubiją lub pójdę siedzieć - mam podejrzenia, że ktoś mnie #!$%@?ł - kogoś z czymś chwycili, nastraszyli tą osobę, że jej zjebią życie, a ta osoba dała mnie - nie mam żalu, bo pewnie kogoś młodego.
Zacząłem zastanawiać się, jak więzienie ma karać kogoś takiego, jak ja? xD Rozumiem, ludzi z rodziną i życiem. Ale mnie? Dla mnie to może być szansa na rozwój, tu stoję w miejscu. A dzięki prześladowaniom jestem mocniejszy niż kiedykolwiek, pewniejszy siebie.
Ktoś z was odsiadywał wyrok? Jak teraz to wygląda, pewnie nie wiele się zmieniło od prl'u.
Co ja tam będę mógł robić?
Próbują kraść ci czas na siłę, czy masz go w uj?
Bo jak tak to dla mnie bomba.
Rysowanie, skończy się pisanie o pedauach, a wrócę do tworzenia swojego uniwersum fantasy(dla siebie do szuflady), ćwiczonka, czytanie, daydreaming, miodzio. Może papierowe RPG?
Jako homosia wrzucą mnie na ochronki, będę musiał siedzieć z jakimiś pedrylami, czy mogę jakiegoś #!$%@?ć i zmienią mi cele? Izolatka(też zajebista, lubię dobre towarzystwo - czytaj być sam).
Podrzucanie rakiety, np. z małą maszynką do tatuażu jest możliwe dronem? - Wlecieć na plac, upuścić paczkę i dzida, przecież strażnicy drona łapać nie będą, siatek nie mają. The future is now old man.

Pozdrawiam

#prawo #narkotykizawszespoko #narkotyki #heheszki #przegryw #patologiazewsi #pytanie #przesladowania #beka #lgbt #policja #wiezienie #bloglajfstajlowywiesniaka #homoseksualizm
  • 5
  • Odpowiedz