Wpis z mikrobloga

@WielkiNos głupia baba przecież wie, że dziecko może mieć nawet tonę ścisku szczęki, a kiedy wpadnie w szał to rozszarpie nawet dorosłego człowieka i jedyna szansa żeby się obronić to je ogłuszyć i uciec jak najdalej, bo mają bardzo dobry węch ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 19
@WielkiNos jak widzę kobietkę 50kg z jakimś #!$%@? psem typu rottweiler, to dla mnie może być i bez smyczy. Przecież logiczne , że jej się i tak wyrwie
  • Odpowiedz
@WielkiNos wykopki znalazły sobie kolejną grupę do hejtowania ;) tylko laska pańska na pstrym koniu jeździ
I o ile #!$%@? właścicieli niebezpiecznych ras! Zwłaszcza jak nie są na smyczy albo bez kagańca…

To oczywiście wszyscy tu wiemy jak potulne i grzeczne są dzieciaczki i dobrze wiemy, że dziecko nigdy by nie zaczepiało zwierzęcia! ale to nigdy! Nigdy nigdy nigdy

Ale jak kocie kawiarnie zakazują wejścia bachorom i madki są rozwścieczone to wykopki przyklaskują właścicielom kawiarnii i jebia po bachorach, że nie potrafią się zachować w stosunku do
  • Odpowiedz
  • 3
@WielkiNos: Mój pies jest reaktywny i pomimo, że ignoruje 99% osób na ulicy, to czasem szczeknie na dziecko które na ulicy leci do niego z łapami. No cóż, próbuje ostrzec dzieciaka i go przegonić bo czuje się zagrożony.

Czy to wina dziecka? Absolutnie nie. To wina psa. To pies ma problemy i to ja jestem odpowiedzialny za tego psa - dlatego jest zawsze na smyczy. Każdy kto uważa inaczej jest
  • Odpowiedz
@WielkiNos: dlatego w kieszeni warto mieć Foxa Five Point albo jakiś inny gaz na niedźwiedzie 2%MC. Po całej puszce gwarantowana wizyta u weterynarza - ewentualnie zostawiasz troszkę na właściciela.
  • Odpowiedz
@WielkiNos: okej, ja to w pełni rozumiem i popieram. Powiedz mi jedynie jakie zdanie miałbyś na temat takiej sytuacji. Idę ze swoim blabladorem (wychowany z dziećmi, zero agresji, olbrzymia cierpliwość), dziecko pyta się czy może pogłaskać. Głaskanie ok, ale dziecko zaczyna ciągnąć psa za uszy czy wsadza paluchy do oka - pies reaguje, nie to że rzuca się żeby zabić dziecko, ale gryzie raz w ramach samoobrony. Kto jest teraz
  • Odpowiedz