Wpis z mikrobloga

Czy z promocji bankowych naprawdę można przy niewielkim wysiłku zarobić parę tysięcy w kilka miesięcy? Bo na pierwszy rzut oka tak to wygląda, założyć konto w kilku bankach i spełniać te warunki co miesiąc..
Czy może jest jakiś haczyk?

#banki #rozdajo #pieniadze #praca
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@flux22: Mam Monese, revolut .monzo i starling. Pewnie jest wiecej . Kazdy placi Ci kase za otwarcie nowego z Twojego reflinka. Z tego co pamietam revolut płacił £70 i mogles polecic to pieciu osobą.
  • Odpowiedz
  • 1
@flux22 Można i jedyny haczyk to tak na prawdę ta karencja, czyli jak zgarniesz kasę w danym banku za założenie konta, to musisz jak najszybciej zamknąć konto i trochę poczekać, żeby znowu w tym banku być traktowanym jako nowy klient i na nowo zgarnąć kasę.

Pod tym względem najlepiej wypada BNP Paribas, bo tam karencja wynosi tylko jeden rok, a i w ogóle warunki do spełnienia mają bardzo proste. Np. obecnie
  • Odpowiedz
  • 0
@flux22 kilka tysięcy zarobisz jak wydasz kilkanaście czy kilkadziesiat tysiecy, bawię się w to od lutego i ogólnie to wszystko zależy od tego ile wydajesz w skali miesiąca, im więcej wydasz tym więcej dostaniesz kasy od banku (cashback) można jechać tylko na stałych promocjach, typu 600zł od banku xxx za założenie konta - ale tam też musisz wydać określoną kwotę na miesiąc, dlatego jak nie wydajesz dużo to ciężko ci będzie
  • Odpowiedz
@flux22: bawie sie w promocje bankowe od 2019r., da sie wyciagnac pare tys. Potem jest karencja ale np Paribas ma tylko rok, karty kredytowe w citi tez dosyc krotka karencje maja. Bankow z promocjami jest sporo, cos sie zawsze znajdzie a warunki proste.
  • Odpowiedz
@flux22: da się, da ( ͡° ͜ʖ ͡°) Zarabianie na bankach raportuję od ponad 10 lat (razem z żoną). Odczuwam karencje, są różne miesiące - czasem wpada mniej, czasem więcej (100-1000 zł/mies.), ale średnia z tego całego okresu to wychodzi coś ok. 450 zł/mies.: https://www.bankobranie.pl/search/label/podsumowanie%20bankobrania (tu akurat 2-3 ostatnie miesiące miałem skromniejsze, wcześniejsze były sowite i najbliższe też zapowiadają się dobrze, bo biorę udział w paru
  • Odpowiedz
  • 0
@pucol: widziałem promocje z kilku banków i właśnie nie było tam mega wymogów co do wydawania, tylko np 5 transakcji blikiem/kartą i wpływ np 1000zł co wystarczy przelać z innego konta
  • Odpowiedz
  • 0
@pucol @flux22 Ostatni czas to bardzo dobre warunki promocji w porównaniu do tego, co było w poprzednich latach. Banki mocno teraz ze sobą rywalizują w walce o nowych klientów podwyższając nagrody i zmniejszając wymagania.

Obecnie nie trzeba wydawać niewiadomo ile, żeby zgarnąć nagrody. Często są to tylko symboliczne kwoty do wydania. A tak jak w linkowanym wyżej przeze mnie wpisie do promki w BNP, to w ogóle całą pulę nagród
  • Odpowiedz