Wpis z mikrobloga

Pomysł: po maturze 9 miesięcy szkolenia wojskowego obowiązkowego dla wszystkich
- niezależnie od płci (mężczyźni, kobiety, cis, gender, transgender, heliktoptery szturmowe, osoby niebinarne, nietrynarne, z zaimkami ono/meow/ich/nim/srim)
- wszyscy śpią razem bez seksistowskiego podziału typi: mężczyzni w jednym pomieszczeniu, kobiety w drugim, meow w trzecim, etc. #stoppatriarchatowi
- zakaz korzystania z urządzeń elektronicznych typu smartfony, smartwatche, tablety

Za jednym zamachem rozwiązujemy problemy:
- koniec #dyskryminacjamezczyzn
- demografia, koniec z problemem braku ciąż
- poprawa na rynku matrymonialnym, ludzie mają okazję się poznać, zakochać i zestwatać (niezależnie od homo/hetero)
- koniec samotności -> znaczny spadek samobójstw
- szkoła życia -> płatki śniegu, które nic nie umieją nauczą się robić jakiekolwiek rzeczy (typu zrobienie kanapki, wymiana koła w aucie)
- nawiązanie przyjaźni > koniec samotności, depresji, braku celu i sensu życia
- wyjście z uzależnienia od świecących ekranów

#wojsko #heheszki #takaprawda
ziuaxa - Pomysł:  po maturze 9 miesięcy szkolenia wojskowego obowiązkowego dla wszyst...

źródło: kobiety-wojsko-1-696x456

Pobierz
  • 82
  • Odpowiedz
@ziuaxa: Brak podziału na żeńskie i męskie grupy to bardzo zły pomysł. Młodzi ludzie będą się popisywać przed płcią przeciwną. Do tego zarzuty młode julki mogą podrywać żołnierzy którzy będą szkolić, co będzie rodziło jeszcze większe patologie.
  • Odpowiedz
Pomysł: po maturze 9 miesięcy szkolenia wojskowego obowiązkowego dla wszystkich


@ziuaxa:
Pomysł: przed klasą maturalną 2 miesiące szkolenia wojskowego. Takie wakacje na obozie wojskowym. Jak komuś się spodoba to po maturze pójdzie do wojska. Coś podobnego, tylko na mniejszą skalę, mogłoby się odbywać po ósmej klasie. Takie wakacje wojskowo-harcerskie. Za czasów zucha byłem na trzydniowym biwaku i było zayebiście. Później za czasów harcerskich byłem na dwutygodniowym obozie harcerskim i było
  • Odpowiedz
Sam nie byłem, ale znajomy co był powiedział, że jedyne czego się nauczył to brać narkotyki.


@ptt_: Ale szanujmy sie. Mnie wojsko nawet palic papierosow nie nauczylo. Nie wnikam jakich msz znajomych.
  • Odpowiedz
Ciekawe ze zmienilo sie cokolwiek dopiero po tym jak przestano brac wszystkich po szkole, coz za zupelny zbieg okolicznosci nie


@harrame: To akurat nie ma żadnego znaczenia. Chodzi o postępujące wychowanie "bez stresu", gdzie nauczyciele w szkołach miewają problemy, bo bywają niewystarczająco "mili" dla uczniów w kwestii np. ocen.

Swoją drogą podstawą demokracji jest wspólna obrona swojego państwa, więc pomysł zniesienia poboru był najgłupszą rzeczą jaką politycy mogli zrobić.
  • Odpowiedz
  • 0
@gorzki99 o to to. Byłem w ostatnim takim normalnym poborze 9 miesięcy jaki był, czyli 08/09. Byłem tam tylko gnojony przez patusów, oddałem tylko kilka strzałów z broni, nic konkretnego się nie nauczyłem. Kadra też miała w dupie uczenia nas czegokolwiek. Strata czasu.
  • Odpowiedz
@dobry-informatyg: No i wlasnie dlatego poprosilem mirka zeby zapodal jak to teraz wyglada. ja bylem w 2004/2005

Jasne i pelna zgoda ze wojsko przechodzi zmiany. Kupuja lepszy sprzet. Tylko czy te zmiany dotycza tez szkolenia? Tego akurat nie wiem.

@Ddudu chyba dobitnie potwierdzil to o czym pisalem.
  • Odpowiedz
Za jednym zamachem rozwiązujemy problemy:

- koniec #dyskryminacjamezczyzn

- demografia, koniec z problemem braku ciąż

- poprawa na rynku matrymonialnym, ludzie mają okazję się poznać, zakochać i zestwatać (niezależnie od homo/hetero)

- koniec samotności -> znaczny spadek samobójstw

- szkoła życia -> płatki śniegu, które nic nie umieją nauczą się robić jakiekolwiek rzeczy (typu zrobienie kanapki, wymiana koła w aucie)
  • Odpowiedz
@ziuaxa

- koniec samotności -> znaczny spadek samobójstw

- nawiązanie przyjaźni > koniec samotności, depresji, braku celu i sensu życia


Chyba że jak wiele osób ma się problem z nawiązywaniem kontaktów międzyludzkich, to najwyżej będą wsadzać łeb do kibla, smarować gacie bengayem, wykorzystywać jak niewolnika, ale nic to, bo taki kop motywacyjny zachęci do pracy nad sobą i zniechęci do późniejszego samobójstwa - genialny plan
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@blablalbla

@ziuaxa: lol, do tego nie potrzeba wojska, może to być np jakiś obóz pracy, chociaż coś pożytecznego by robili


Całkowicie się zgadzam. Wojsko to ogólnie jest jedna z najgłupszych organizacji jakie wymyślono, a samo szkolenie wojskowe to największy kretynizm w historii cywilizacji (a niektórzy tu w komentarzach mi sugerują, że jestem żołnierzem i wyzywają od trepów, w momencie gdy ja jestem pacyfistą) xD - no cóż, większość społeczeństwa to idioci, którzy nie potrafią czytać i myśleć, więc nawet mnie nie dziwi, że nic nie zrozumieli z tego wpisu. W sumie tacy są idealni
  • Odpowiedz