Wpis z mikrobloga

Kiedyś to były kurła far cryie nie to co teraz ... Far cry 4 mimo że na series x działa chyba tylko 900p lub full HD + 60fps daje wiecej radości z gry niż taki fc6, trzeba będzie przejść 4 bo nigdy nie skończyłem a w 3 gralem tylko chwilę kiedyś. Ale bardziej klimacikiem czworaczka podeszła a wam ? Szkoda że fc3 na x 360 tylko dostał fps boosta a ten z one nie #xbox #ps4 #ps5 #xboxone #xboxseriesx #gry #farcry #farcry3 #farcry4 #ubisoft #kiedystobylo

Który far cry lepszy według ciebie?

  • Far Cry 3 75.3% (67)
  • Far Cry 4 24.7% (22)

Oddanych głosów: 89

  • 24
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@needer: już to ostatnio pisałem, ale się powtórzę: pod względem ogólnego klimatu, mapy: 5 > 4 > długo nic > 2. Pod względem rozgrywki: wszystko od trójki wzwyż to w zasadzie to samo > jedynka > długo nic > dwójka ze z------m aggro przeciwników i brakiem możliwości skradania. Antagoniści: 3 > 4 > 5.

Spinoffów nie liczę, choć w Blood Dragon trochę pograłem. Fajny klimat, ale poza tym w zasadzie
  • Odpowiedz
@needer: trójka działała jak absolutne g---o, pod tym względem czwórka była lepsza, ale tak to jakoś klimat himalajski mnie zbytnio nie zachwycił, plus protag to jeszcze większy muppet
  • Odpowiedz
@needer oj, nie jest nudno. Zwłaszcza w nocy. Gdy Ty masz tylko dzidę i prawie całkowicie wypaloną maczugę a stada wilków naokoło mają paszcze pełne zębów i potężną chęć zjedzenia Cię na kolację ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz