Wpis z mikrobloga

*Ten wpis został usunięty, było w nim imię oraz nazwa mojego dostawcy internetu, usunąłem je i wrzucam jeszcze raz*
Powód: Naruszenie regulaminu - nieodpowiednie treści

Witam, ależ piękny niedzielny poranek!
Właśnie jakiś zjeb przeszedł pod moim oknem srając się, że sobie e'X'a założyłem i wrzuciłem parę postów.
Mają gulę, bo zacząłem używać VPN'a (podziękowania dla Protona) i teraz pracownik *mój dostawca internetu* ma problem z wysyłaniem im loga (policje jeśli interesuje mój log to oni i tak mają go od ISP, więc też by nie mogli widzieć na co wchodzę dokładnie). Ojoj.
Ktoś Piły zobaczył na X, że pojawił się profil z jednym z moich nicków, oni chyba ręcznie teraz mnie stalkują, bez loga od mojego dostawcy internetu już tak fajnie i przyjemnie nie jest, co nie? xD
Ja myślałem, że *imię* poradzi sobie z takim vpn'ikiem od tak, ale myliłem się.

Potwierdzone info - usługi VPN, zabezpieczają Cie przed śledzeniem przez Twojego dostawce internetu, jednak mogą widzieć pewne 'schematy' w adresach, np. jeśli często korzystasz z jakiejś strony jak ja z wykopu, to linki dla nich będą wyglądać podobnie - będą wiedzieć, że jesteś na wykopie, ale nie na jakiej podstronie.
Więc muszą śledzić po nicku, żeby widzieć co piszesz.
Aby uniknąć wycieku danych podczas jakiejś awarii połączenia vpn'a, używaj opcji Kill Switch - odłączy całkowicie neta.

Aż mi się humor poprawił. Ja chyba zacząłem karmić się ich nienawiścią. Jest groteskowa, widać, że to narcystyczne dzieci, którym zabawę trochę popsułem.
Za parę dni mam umrzeć, a weselej mi się zrobiło. Może sobie zdążę ex-twiterkiem się pobawić.
Przez te wszystkie lata nie używałem żadnych mediów społecznościowych, poza tymi klasycznymi - mmorpg.
Może mi się spodoba?

moje tagzy ulubione
#vpn #informatyka #X #przegryw #heheszki #patologiazewsi #przesladowania #stream #patostreamy #zdrowie #rodzina #beka #lgbt #policja #homoseksualizm
#bloglajfstajlowywiesniaka
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Zamordowany_przez_policje_pedau policja powinna dawno ustalić Twój adres i oddać na przymusową obserwacje psychiatryczną bo albo PILNIE POTRZEBUJESZ POMOCY albo trolujesz na tyle dobrze że i tak bym Cię zbadał. Doświadczyłem podobnych zachowań u jednej z bliskich osób i niektóre były kropka w kropkę tym co piszesz. Jeśli natomiast robisz to dla beki wiedz że to bardzo zle ludzie się uodparniają, nie pomagają kiedy potrzeba nie zwracają na to uwagi w dużej
  • Odpowiedz