Wpis z mikrobloga

Ten mityczny gracz pc z podłączonym kompem i wygodnie grający na kanapie to jest jedna z legend, nikt nigdy nie widział, bo każdy po podłączeniu raz ma dość, się tyle narobić musiał. Mityczne podłączanie PC pod tv następuje mniej więcej w wieku 13 lat, gdy starzy wychodzą do wujków, jarasz się, odpinasz, nigdy nie powtarzasz.


Chwale się że jestem tym mitycznym graczem pc który gra na padzie w salonie - gdzie odebrać talon?( ͡° ͜ʖ ͡°)

No i jak teraz konsolarze będą racjonalizowac sobie bycie biedakami których nie stać na porządnego PC-ta?

#pcmasterrace #ps5 #xbox #heheszki #gry
Ataxia - > Ten mityczny gracz pc z podłączonym kompem i wygodnie grający na kanapie t...

źródło: temp_file4531695067027556975

Pobierz
  • 102
  • Odpowiedz
@kidddddi: ale wygoda z działania sprzętu ma mi przysłonić wygodę i przyjemność z grania myszą i klawiaturą BEZ autoaima? gram w 80% gier to fpsy, na legionie go nie da się bez autnamierzania grać. Próbowałem w coda i poległem
  • Odpowiedz
Musisz mieć #!$%@? 3 kontrolery myszka klawiatura i jak potrzebujesz pad :D dodaj do tego #!$%@? potrzebę 50 launcherow.. ea,ubisoft ,team i czasem epic. Konsolka to wygoda pad i masz w #!$%@? Wszystko.Miałem przez lata pc podpięty pod tv jednak konsolka to jest wygoda i nikt mnie nie przekona, że jest inaczej


@kidddddi: mam pada i klawiaturę+mysz to wszystko 50 launcherów nie mam #!$%@? nawet jednego nie mam a i
  • Odpowiedz
@Ataxia: PC to wolność w tym jak sobie ustawisz setup do grania. poprzedni był podpięty pod 65" QLED i zajebiście się grało z kanapy(+stolik na mysz i klawiaturę). teraz został jako 'centrum multimediów', a do grania zbudowałem potwora za 18,5k + odyssey G8 i zdecydowanie przyjemniej gra mi się przy biurku, gdzie widać detale przy 4K i max ustawieniach graficznych.

biedaki zawsze będą #!$%@?ć jak to konsole są zajebiste, a
  • Odpowiedz
@Ataxia: co mnie piecze, ja gram tylko na PC tylko OLEDzie. Po prostu gdybyś nie miał zwykłego LCD, byś sobie nie pogarszał efektu HDR światełkami dookoła ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz