Wpis z mikrobloga

Ten mityczny gracz pc z podłączonym kompem i wygodnie grający na kanapie to jest jedna z legend, nikt nigdy nie widział, bo każdy po podłączeniu raz ma dość, się tyle narobić musiał. Mityczne podłączanie PC pod tv następuje mniej więcej w wieku 13 lat, gdy starzy wychodzą do wujków, jarasz się, odpinasz, nigdy nie powtarzasz.


Chwale się że jestem tym mitycznym graczem pc który gra na padzie w salonie - gdzie odebrać talon?( ͡° ͜ʖ ͡°)

No i jak teraz konsolarze będą racjonalizowac sobie bycie biedakami których nie stać na porządnego PC-ta?

#pcmasterrace #ps5 #xbox #heheszki #gry
Ataxia - > Ten mityczny gracz pc z podłączonym kompem i wygodnie grający na kanapie t...

źródło: temp_file4531695067027556975

Pobierz
  • 102
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 21
@Ataxia mam 42 lata i przeoralem z setkę kompów i sporo konsol. Obecnie nie wyobrażam sobie grania na pc gdybym był graczem. Idziesz do pierwszego lepszego marketu z RTV. Bierzesz jakąkolwiek z konsol, podpinasz do tv i masz generację z głowy
  • Odpowiedz
i nie musze #!$%@? wstawac jak chce włączyć pc czy wyłączyć


@kidddddi: ja też nie muszę wstawać by włączyć i wyłączyć pc także twój argument jest inwalidą
  • Odpowiedz
@Biuakke: żadnym inwalidą :) Musisz mieć #!$%@? 3 kontrolery myszka klawiatura i jak potrzebujesz pad :D dodaj do tego #!$%@? potrzebę 50 launcherow.. ea,ubisoft ,team i czasem epic. Konsolka to wygoda pad i masz w #!$%@? Wszystko.Miałem przez lata pc podpięty pod tv jednak konsolka to jest wygoda i nikt mnie nie przekona, że jest inaczej
  • Odpowiedz
@kidddddi no raczej. Jeszcze w czasach niskich rozdzielczości na konsolach i ogólnie przepaści jaka była między urządzeniami to jasne, pc. Ale teraz. Osobiście nie widzę żadnego praktycznie argumentu za pc. Odpalasz z zajebistego pada, biblioteka po uszy, usługi sieciowe i nic ciebie nie interesuje, żadne lunchery, sterowniki, ustawienia , cokolwiek. Kilka lat rozrywki w cenie karty graficznej. Nie ma o czym mówić w ogóle
  • Odpowiedz
@bendarowski gry na konsoli są dużo tańsze, do tego można odsprzedawać pudełka.

God of wara ragnaroka kupiłem za 65 chf, przeszedłem w miesiąc i sprzedałem za 50 chf.
Z każdym singlem można tak wymieniać.

A sam gej pass fajna sprawa, jak się ogarnie z Indii rok za 110 zł to się zwraca po pierwszej dużej grze których tam nie
  • Odpowiedz
@open_or_die: jeśli dla kogoś taka prosa czynność jak konieczność odpalenie lunchera to minus PC w porównaniu z konsolą to odrzuciłbym od razu kombinowanie z indyjskim GP jako plus dla konsoli, nie mówiąc o jakże wielkim wysiłku jakim jest sprzedaż używanej gry. Gejpas lub PS+ to minimum 300pln rocznie żeby grać online i nie ma w tym dużo gier. Gry w sklepie MS czy PS są droższe niż na PC i
  • Odpowiedz
@bendarowski brzmisz jakbyś nigdy konsoli nie miał, a Twój pecet pamiętał czasy 970 z 3.5 gb vram ( ͡º ͜ʖ͡º)

PC i konsola na swoje plusy i minusy i nie ogarniam tej wojenki. Rynek gier jest bardziej spaczony na pc przez steama i brak jakiejkolwiek "władzy" na wynajętymi grami, konsole za to mają abonament na multi. Akceptujesz te wady albo nie.

@Ataxia więc w imię
  • Odpowiedz
@open_or_die: ja mam konsole i PC i nawet mam gejpasa i doskonale wiem że każde z nich ma swoje wady i zalety. Kolega użył jakichś absurdalnych argumentów typu

Osobiście nie widzę żadnego praktycznie argumentu za pc. Odpalasz z zajebistego pada, biblioteka po uszy, usługi sieciowe i nic ciebie nie interesuje, żadne lunchery, sterowniki, ustawienia , cokolwiek.

to w trochę podobnie absurdalny sposób odpowiadam ¯\(ツ)/¯
  • Odpowiedz