Wpis z mikrobloga

@wengluch99: 12 to nie, ale: 2 redbulle + kawa i w efekcie drgawki xD kiedy jeszcze organizm był w stanie to znieść... Nie polecam, po prostu weź na żądanie i odeśpij.
  • Odpowiedz
@wengluch99: kwestia organizmu, jeśli zdarzyło się to pierwszy raz to organizm będzie miał #!$%@?. Ale ogólnie przy wsparciu kawy da się przetrwać. Jednak jeśli masz pracę gdzie występują mało bezpieczne sytuacje to sugeruje darować sobie. Bezpieczniej będzie zostać w domu. Gdybyś złapał chociaż godzinę - dwie drzemki to było by zdecydowanie lżej. A jeśli zaczniesz ładować w siebie kawę i energetyki których dużo nie pijesz to będziesz się tylko jeszcze
  • Odpowiedz
  • 0
@yazir: pracuje na stacji UZ, wiec kierowniczka by zrozumiala ale nie chce robic zamieszania

ogolnie moj organizm sie przestawil na tryb nocny, ostatnio mialem wlasnie dwie dniowki pod rzad - na pierwszej chyba tez nie spalem nie mam pewnosci xD urwal mi sie film po 03:00 i o 4:40 pisalem znajomemu #!$%@?, ze nic nie spalem (nie pamietam o czym myslalem), mozliwe ze mialem jakis mikrosen
na nastepny dzien 2/3h
  • Odpowiedz
@wengluch99: czyli inaczej, w tym momencie jesteś ok 20+ h na nogach? Jeśli tak to #!$%@? masz. Bo po 24h czujność leci na pysk mocno bez przyzwyczajenia się do życia w takim trybie.
  • Odpowiedz
  • 0
jestem juz po pracy

7-9 bylem lekko przymulony, kawa troche pomogla

nastepne godziny troche lepiej, ale jednak byla ta swiadomosc braku snu, najgorzej to bylo ok 15-17 bo wszystko sie zaczelo dluzyc, ciezko mi bylo wstac i zrobic cokolwiek

po
  • Odpowiedz