Wpis z mikrobloga

@Bunkier: cieszenie się z (będącego w--------ą porażką) drugiego miejsca tylko dlatego, że wyprzedza się FCB, to tak niesamowicie żałosne gimbokibicostwo że gdybym znał cie osobiście to zadałbym ci prace domową z przyry.
  • Odpowiedz
@Groteskowy: zluzuj poślady stary, nie ciesze się dlatego że Barca jest 3 tylko dlatego że może zmieni to trochę układ w lidze i finansowy podział pieniędzy. Nie będą dominowały tylko dwa kluby. Ale Ty widzisz wszędzie tylko wojenki miedzy kibicami.

Ale i tak nie zrozumiesz tego, idz na fora kibiców się wyzywać.

  • Odpowiedz
@Bunkier: bo przyzwyczaiłem się do poziomu prezentowanego na mirko w rozmowach o piłce. Nie jestem żadnym z tych śmiesznych "kibiców" drużyn europejskich, dla mnie żeby móc się zwać kibicem to trzeba pójść na stadion a nie przekrzykiwać się na fejsbuniu z kolegami który pedał jest lepszy.
  • Odpowiedz
to tak niesamowicie żałosne gimbokibicostwo że gdybym znał cie osobiście to zadałbym ci prace domową z przyry.


@Groteskowy: to po co takie teksty? nie traktuj wyszstkich tak samo, na wykopie jednak jest troche wyższy poziom rozmawiania o piłce niż na forach i fejsbukach
  • Odpowiedz
@Bunkier: Nie jest :p weź na ruszt takiego Oskarka. Przepraszam, że za takiego Cię wziąłem, ale naprawdę dla mnie wykop już nie różni się za bardzo od portali pokroju kwejka. Niestety.
  • Odpowiedz
@Groteskowy: Różni się jednak, Oskarek to sobie jaja robi z tego. Dużo wartościowych tekstów o piłce tutaj można poczytać i zamiast przeglądać portale sportowe można tag przejrzeć i wiedzieć wiecej. Mamy Stanowskiego mamy także prezesa klubu z a klasy czy coś takiego. Informacje z pierwszej ręki;)

Jakaś klutura tutaj jest, czasem śmieszkowanie też ale w porównaniu z streamami i ich czatem to jest tutaj super;)
  • Odpowiedz
@Groteskowy: zawsze lepiej go mieć niż nie mieć, czasem się nawet udziela:) jest też sporo osób zajmujących się tylko danymi klubami. Ogólnie informacje sportowe zaczynam od przeglądania tagu, potem kilka stron zagranicznych i twitter. I szczerze to 80% ważnych i ciekawych informacji jest tutaj pod ręką(tagiem) ;)
  • Odpowiedz