Wpis z mikrobloga

@bolsonn: zalezy jak jest podpiety pod router (usb/ethernet), id samego routera itp itd. Najszybciej bedzie jak podlaczysz bezposrednio pod kompa ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 0
Z tym podłączeniem pod kompa to genialny pomysł ( ͡° ͜ʖ ͡°) mam go podpięte pod router bo chciałbym oglądać filmy na tv a nie chce za każdym razem go podłączać pod tv, może jest inny lepszy sposób?
  • Odpowiedz
  • 0
@bolsonn a tv nie ma USB? Może tam będzie lepiej. Router nie ogarnia. Wpisz funbox 3.0 prędkość USB i zobacz, że sporo osób ma dokładnie ten sam problem
  • Odpowiedz
  • 1
@bolsonn możesz mieć podpięty pod PC i po prostu udostępnić dysk sieciowy ;) ja polecam mieć do tego jakiś mały PC - https://support.hp.com/pl-pl/product/details/hp-elitedesk-800-65w-g2-desktop-mini-pc/8741496
Ja polecam coś takiego, włożysz tam NVMe na system i SATa 2.5 na dane i masz fajnego potworka, da się podobne poleasingowki za bezcen wyrwać. Jak się nie chcesz bawić to instalujesz windowsa, jak chcesz to bierz jakiegoś Linuxa, wrzucasz tam jakis serwer torrentowy, sambę I będziesz pan
  • Odpowiedz
  • 0
dlna


@emitar: No tv obsługuje tą funkcję, więc dysk trzeba podpiąć pod tv w takim wypadku a potem można z pc na niego wrzucać materiały?
  • Odpowiedz