Wpis z mikrobloga

@DJtomex: Jechać, obserwować.
Ułóż sobie trasę tak, żeby w razie czego uciekać.
Dokładnie takie same prognozy miałem na 15 lipca w poniedziałek a miałem lampę cały dzień.

Tutaj wrzucałem zdjęcia z tego
  • Odpowiedz
@hos85: Wtedy była inna sytuacja baryczna ;) Niż wypierał wyż, ogromna ilość energii potencjalnej oraz gorące powietrze z południa. Trafiło ci się bez opadów, ale to był tzw. załadowany karabin, który jakby wystrzelił, to byś żałował do dzisiaj xD
@DJtomex Jak masz chęci to jedź, nie przewidują burz, opady mają być około południa 1.4mm. Więc w najgorszym wypadku trochę zmokniesz i będzie mleko, a w dobrym wariancie fajne warunki.
  • Odpowiedz
@high_hopes: Ok, ale obserwacja nieba była ciągła. Wiesz, też już swoje "przeszedłem". W zeszłym roku robiłem wycof z Zawratu, bo jak p---------o to aż się skała zatrzęsła. I to kompletnie z niczego....

Chyba nigdy tak szybko stamtąd nie schodziłem do schroniska. Byłem już prawie na przełęczy ;D Także spokojnie, ale dzieki również za wyjaśnienie ;)
  • Odpowiedz
@hos85 Też mi się tak zdarzyło, ciosało piorunami, ulewa, a ja na grani ( ͡ ͜ʖ ͡) Cóż, czasami trzeba liczyć na łut szczęścia ( ͡º ͜ʖ͡º)
@DJtomex Pojechałeś? Ciekawi mnie czy coś tam padało dzisiaj.
  • Odpowiedz