Wpis z mikrobloga

Ciekawe czy chłopaki mają taką silną psychę, żeby chodzić tak z dzieckiem po ulicach polskich miast, a nie tylko wrzucać rage baity na twitterka z fotką pleców na jakimś odludziu i bohatersko odszczekiwać każdemu "twoja stara", "chyba ty", "pewnie masz małego" itd.

https://x.com/pjotrowicz/status/1813888616306815305?t=I3jBrwc3WeCQ27t3PbtoYg&s=19

#bekazlewactwa #bekazlgbt #bekazpodludzi
zonobijca - Ciekawe czy chłopaki mają taką silną psychę, żeby chodzić tak z dzieckiem...

źródło: Screenshot_20240720_090654_X

Pobierz
  • 107
  • Odpowiedz
@Zazeraxim

widzę, że z psychologią rozwojową to kolega nie jest za pan brat.


Pisałeś jakieś artykuły w temacie psychologii rozwojowej? Kończyłeś jakieś studia w tym kierunku? Chętnie dowiem się, z jakim autorytetem w dziedzinie psychologii rozwojowej, przyszło mi dyskutować.
  • Odpowiedz
  • 10
@wczesniej_mialem_ksywke

Ta. I dwóch starych na chacie, czego nikt z jej znajomych nie zauważa. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Do tego na pewno nigdy jej nie przejdzie przez myśl kto jest jej biologiczną matką.


Zakładam, że mieszkają w dużym mieście, gdzie na spokojnie można dobrać swojemu dziecku kolegów i koleżanki, których rodzice nauczyli zasad współżycia społecznego i wpoili swoim dzieciom do głów, fakt, że nie tylko kobieta i
  • Odpowiedz
  • 2
@assninja: Twoje zachowanie jest relacją z dzieckiem. Nie w stosunku do niego, tylko do żony, dziadków, sąsiadów, wszystkich. I serio nie trzeba być psychologiem żeby to bylo oczywiste. Jak będziesz miał to zrozumiesz jak cię obserwuje i się uczy.
  • Odpowiedz
@zonobijca: O, widzę poranny przegląd obserwowanych gejowskich profili już odbyty. Ciekawe, czy ty byś miał misiu odwagę do nich gębę otworzyć, czy tylko jęczenie na wykopku zostało ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@vulfpeck ale może nikt nie chce patrzeć na takie wynaturzenia z szerszej perspektywy. Dziecko powstaje ze stosunku ojca i MATKI (nie ma innych płci) i tak też powinno zostać wychowywane, jest to zgodne z ludzką naturą. Ja nie mam ochoty na to żeby ktoś wciskał mi ciemnotę na co powinienem patrzeć tolerancyjne. Obecnie to większość się musi dostosowywać do mniejszości, a to oznacza że coś jest nie tak.
  • Odpowiedz
@vulfpeck

Trzeba być niezłym ułomem, aby w 2024 roku głosić takie bzdury, jak Ty.


W tym momencie już mi się odechciało z tobą jakąkolwiek dyskusję prowadzić. Wypisuj sobie dalej te swoje kocopoły ścianami tekstu xd
  • Odpowiedz
ciekawe jaki #!$%@? w głowie będzie mieć dzieciak mając całe życie takie patologiczne wzorce.


@Zazeraxim: nie przesadzaj, polskie morze wcale nie jest takie złe, mnie rodzice też zabierali.
  • Odpowiedz