Wpis z mikrobloga

Ciekawe czy chłopaki mają taką silną psychę, żeby chodzić tak z dzieckiem po ulicach polskich miast, a nie tylko wrzucać rage baity na twitterka z fotką pleców na jakimś odludziu i bohatersko odszczekiwać każdemu "twoja stara", "chyba ty", "pewnie masz małego" itd.

https://x.com/pjotrowicz/status/1813888616306815305?t=I3jBrwc3WeCQ27t3PbtoYg&s=19

#bekazlewactwa #bekazlgbt #bekazpodludzi
zonobijca - Ciekawe czy chłopaki mają taką silną psychę, żeby chodzić tak z dzieckiem...

źródło: Screenshot_20240720_090654_X

Pobierz
  • 192
  • Odpowiedz
@wartosci_tradycje_EUROPEJSKIE: jak mówiłem mam dwójkę. Tylko że żaden ze mnie przykład bo jestem facetem i mam żonę ( ʖ̯)

Jakie to metody systemowe chcę zmieniać? To ty powtarzasz slogany że obserwując dwie mamy czy dwóch ojców na pewno sam stanie się homo. Gdyby tak było to homoseksualistów by nie było, bo by obserwowali tylko mame+tate.
  • Odpowiedz
@vulfpeck okaże się jak dziewczynka będzie już dorosła jaki wpływ wychowywanie przez ojca i ojczyma, bądź dwóch ojczymow miało. To nie jest biologicznie normalna sytuacja, a eksperyment na dziecku. Oby bez szkody.
  • Odpowiedz
  • 0
ciekawe jaki #!$%@? w głowie będzie mieć dzieciak mając całe życie takie patologiczne wzorce.


@Zazeraxim:

Pomyślmy co
  • Odpowiedz