Wpis z mikrobloga

Sytuacja z wczoraj. Pies pogryzł przed sklepem 11 letniego chłopca, który w wyniku obrażeń został zabrany do szpitala. W tekście nie ma nawet słowa o tym, że dziecko podeszło do psa.

Ale psiarze oczywiście od razu założyli, że winne jest dziecko, wymyślili, że samo podeszło i bronią psa.

#psiarze #truestory #bekazpodludzi #patologiazmiasta #inowroclaw
WielkiNos - Sytuacja z wczoraj. Pies pogryzł przed sklepem 11 letniego chłopca, który...

źródło: temp_file6129149084863786852

Pobierz
  • 52
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@WielkiNos: w tym kraju wszędzie trzeba chodzić z gazem na te spokojne fafiki. Ostatnio mi się właściciel takie grzecznego pieska rzucał do bicia to wystarczyło wyciągnąć buteleczkę i spokorniał ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@WielkiNos: Mam psa ale psiarze to już mnie tak #!$%@?ą że szok, biorą jakieś buldogi i inne małe gówna puszczają bez smyczy ostrzegasz że nie chcesz żeby ich gownozjeb podchodził na mojego psa a tak uśmiechnięta po wylewie więc widzisz że pies już skacze do szyi mojego psa to go kopie i gazuje a ta drze #!$%@? na całe osiedle że OLA BOGA PSA KATUJĄ RATUJCIE XD niedługo to trzeba
  • Odpowiedz
@WielkiNos: to akurat na siłę robienie sensacji. nie wiadomo czy podeszło czy nie, więc równie dobrze mogą mieć rację. nie ma co od razu wieszać psów na tych ludziach. Gdyż nie jest to oczywista sytuacja jak w innych wstawkach.
Poza tym skoro pies był pod sklepem no to musiałbyć na smyczy przywiązany, więc aby ugryzł to dziecko musiało podejść do niego.
No chyba że był luzem, w takim razie czego
  • Odpowiedz
  • 0
>@mirekkomarek skąd wiesz czy jest szczepiony?


Jeśli atakuje innych...to istnieje duże prawdopodobienstwo że jest wściekły...


Lepiej dmuchać na zimne.


@
  • Odpowiedz
@alfka: a nawet niech będzie szczepiony,ale skąd mam wiedzieć co przed chwilą żarł jakiś kundel a potem wbił w moją łyde zęby
moze jadł jakiegoś szczura albo innego gówno jak to pies
  • Odpowiedz
  • 0
@mirekkomarek Ja się odniosłam do twierdzenia, że pies pewnie jest wściekły (na co szanse są minimalne, nawet jak jest nieszczepiony), a nie do tego czy pogryzienie jest przyjemnym i wyczekiwanym doświadczeniem. ¯_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@mirekkomarek jak masz pistolet gazowy to napisz czy masz jakieś uprawnienia czy nie potrzeba no i co w sytuacji jak ktoś zgłosi że masz broń i policja przyjeżdża? Oni tego gnata wg sprawdzają czy lądują cię do suki? Pytania może z #!$%@? ale zawsze przed spaniem mnie takie rozmyślenia łapią xD
  • Odpowiedz