Wpis z mikrobloga

Też zauważyliście, że ludzie mający poukładane życie - faceta/kobitę, dzieci, pracę, względnie zdrowi na umyśle, fajni z charakteru nie mają kont w mediach społecznościowych jakichkolwiek i nie śledzą bieżących wydarzeń ?
To już któryś raz z rzędu, gdy zauważam coś takiego rozmawiając z ludźmi. Być może znajdę w internecie jakiś artykuł o tym i zrobie wykop

#pdk #ciekawostki #psychologia #spoleczenstwo #polityka
  • 12
  • Odpowiedz
Też zauważyliście, że ludzie mający poukładane życie - faceta/kobitę, dzieci, pracę, względnie zdrowi na umyśle, fajni z charakteru nie mają kont w mediach społecznościowych jakichkolwiek i nie śledzą bieżących wydarzeń ?

To już któryś raz z rzędu, gdy zauważam coś takiego rozmawiając z ludźmi. Być może znajdę w internecie jakiś artykuł o tym i zrobie wykop


@al-fatima: coś w tym jest, w ostatnich tygodniach zluzowałem i hmm więcej energii jest,
  • Odpowiedz
@al-fatima: Ludzie poukladani/stabilini nie maja potrzeby lansu/szpanowania, nic im nie brakuje. Nie maja parcia na atencje innych wiec z automatu nie maja kont na socjalach. Albo maja, ale rzadka uzywaja / lub maja puste profile.

Wiadomo nie wszyscy, wielu z tych normalnych ma, ale to zazwyczaj z innych powodow w stylu: mieszkaja za granica i chca miec staly kontakt, albo maja jakies chobby ktorego grupki sa na FB...
  • Odpowiedz
@al-fatima: Ja np. lubię jak Ci mądrzy, poukładani i żonaci kumple wpadną raz na 3 lata do mnie na drinka i po 2 głębszych zaczyna się cała litania odnośnie tego jak im w życiu do dupy, jak spać nie mogą przez hałas, jak dziecko wiecznie zabiera czas i pieniądze, żona od lat już nie chcę żadnego zbliżenia i plują sobie w brodę, że tak szybko zaczęli zabawę w dorosłych xD
  • Odpowiedz
  • 2
Też zauważyliście, że ludzie mający poukładane życie - faceta/kobitę, dzieci, pracę, względnie zdrowi na umyśle, fajni z charakteru nie mają kont w mediach społecznościowych jakichkolwiek i nie śledzą bieżących wydarzeń ?


@al-fatima: Nie, kompletnie takich nie znam. Wszyscy mają. Tylko połowa teraz uzewnętrznia się na instagramie, bo przecież to zawsze chodziło o to, żeby pokazywać zdjęcia, a nie pisać wywody filozoficzne.
  • Odpowiedz
@al-fatima to bardzo proste, po prostu mają co robić i mają satysfakcjonujące zycie. To tak jak z pracą masz dobrą pracę nie szukasz innej nie śledzisz ofert pracy. Nie potrzebują bodźca
  • Odpowiedz
@al-fatima właśnie mają i się przechwalają tymi bombelkami i wakacjami w Egipcie, kont społecznościowych nie mają ludzie bez dzieci, ogarnięci i zajęci pracą
  • Odpowiedz
  • 0
@al-fatima nie wiem czy jestem zdrowy na umyśle i fajny z charakteru ale mam żonę i 2 dzieci i media społecznościowe mnie poprostu brzydzą, nie mam czasu na oglądanie zdjęć z fb czy instagrama, tiktoka (na tych 2 ostatnich nawet nie mam konta), zobaczę ze Grażynka pojechała na wakacje? Wole ten czas spędzić z córkami. Jak masz pytania to wal
  • Odpowiedz
Też zauważyliście, że ludzie mający poukładane życie - faceta/kobitę, dzieci, pracę, względnie zdrowi na umyśle, fajni z charakteru nie mają kont w mediach społecznościowych jakichkolwiek i nie śledzą bieżących wydarzeń ?


@al-fatima: nie mam facebooka instagrama ani żadnego konta na portalach społecznościowych oprócz wykopu.
I jestem fatalnie porażony bezradnością, nie mam ani fajnej kobity ani dzieci ani nie jestem zdrowy na umyśle, ani fajny z charakteru.
Na dodatek po prostu
  • Odpowiedz