Wpis z mikrobloga

  • 1
@Spojler22: bez chlania gry nie cieszą zbytnio, ale jest plan katować herbatki ziołowe na sen + jedi survivor w końcu przejść
@Vadzior no wlasnie grałem po pijaku zawsze. Sport brzmi ok, ale nie widzi mi się jazda na rowerze o północy. Ktoś zacznie coś podejrzewać
@ciongle_tylko_deszcz codziennie, musze próbować sam
  • Odpowiedz
  • 0
@ciongle_tylko_deszcz: jasne, rozumiem co chcesz przekazać. Ja znam z kolei 2 osoby co też zachlewały, a nie piją już wcale i rzucili samemu. Ponadto mój ojciec jest alkoholikiem i wali od rana do rana i potrafi np. 6 msc nie pić nic, a potem ciąg. Ja pije tylko wieczorami, nocą. Muszę spróbować chociaż kilka dni nie pić pod rząd, może to się uda i to będzie pierwszym krokiem do normalnego
  • Odpowiedz
  • 0
@big_mateo: 57, kiedyś brałem po 2 tabletki to szło usnąć na trzeźwo, ale problem z wybudzaniem w nocy był. Ogólnie od dziecka, nawet jak nie piłem jeszcze to mam problemy ze snem. Godzinka snu, wybudzenie i walka i tak całą noc.
  • Odpowiedz
@Chuopijak polecam zasadę 24h, dziś się nastawiasz że wytrzymasz te 24h a jutro zobaczysz i jutro znowu to powtarzasz. To tylko 24h, nie zakładaj sobie że nie bedziesz pił tydzień czy miesiąc. Kazdy dzień to kolejny sukces
  • Odpowiedz