Wpis z mikrobloga

@bluzgajacy: ja też, a raczej mam dla nich pewnego rodzaju litość. Wyobraźcie sobie, mieć determinację wyrwać się z lepianek i świata pozbawionego internetu żeby zobaczyć na własne oczy cywilizację, choć dotknąć się tego „boskiego płaszcza”. I nie mają nawet najmniejszego oporu walczyć z naszą strażą graniczną tak bardzo nie chcą tam wracać. To są rzeczy historyczne to co się teraz dzieje.
  • Odpowiedz
@sameowoce: Może dobre z nich chłopaki, miałem kilku na studiach na w-fie, uśmiechnięte były i pogodne. Ale to nie znaczy, że dobry z nich materiał na partnera. Bomble Mokebiaków nie powinny otrzymywać żadnej pomocy socjalnej od państwa polskiego. Niech matki występują z wnioskiem do rządu Zimbabwe
  • Odpowiedz
@ezoteryczny_hedonizm: prawda, ale niestety doszło już do tego, że zabranie 800+ karynom skończyło by się buntem i zamieszkami jak we Francji. Zamiast czystych pieniędzy do łapy powinno się wprowadzić ulgę podatkową od pracy i tyle
  • Odpowiedz
@bluzgajacy: niepojęte jest to, że go dostają. Rozumiesz już wagę tych zdarzeń? Dzicy ludzie przybywają do naszego świata i są witani złotem. Eldorado z przepowiedni istnieje.
  • Odpowiedz
Ale to nie znaczy, że dobry z nich materiał na partnera.


@bluzgajacy: Problem nie jest z mokebe i obcokrajowcami a dużą częścią polskich dziewczyn mających mokro jak ktoś zaczyna mówić w języku angielskim lub ma inny kolor skóry.
  • Odpowiedz