Wpis z mikrobloga

Mirasy czy u was też podnieśli rachunki za ścieki, śmieci, wodę ciepła i zimną?
Kurła u mnie czynsz od 2024r. poszedł do góry z 590zł do 805zł, a dzisiaj mi przyszła jeszcze jakaś nie dopłatą za wodę i ścieki. Śmiechu warte to jest.

Mieszkanie 55m. Przecież to są jakieś chore ceny. Już nie mówiąc o tym, że prąd też mi do góry poszedł a nawet kurna internet.

Jak to jest u was? Bo ja nie wiem czy Tusk się na mnie mści za to, że jestem pisowcem czy ki pieron. Najlepsze, że nikt nie narzeka na drożyznę, więc ja nie wiem o co chodzi...

#mieszkanie #nieruchomosci #ravhunki #pieniadze #kasa #gospodarka #gorzkiezale #zalesie #przegryw
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@damienbudzik: Nikt nie narzeka, bo wyborcy KO nie przyznają się że im drogo.
Sam mam takich znajomych, rządy Pisu jak coś podwyższyli: " Skur**syny Pisowskie, znowu wszystko drożeje, Złodzieje, tylko kradną"
Podwyżki za KO: Siedzą cicho, nic nie mówią, a jak się ich spytam to: " No tak są podwyżki ale co zrobić, wszędzie w Europie są podwyżki"
  • Odpowiedz
@damienbudzik mi za pisu Spółdzielnia też co miesiąc podnosiła kolejne rzeczy po kilka złotych. Wszystko drożeje, bo najniższa szła do góry, teraz prąd, gaz, woda. Jak sztucznie to wstrzymywali to może tak tego większość nie widziała. Ale ile mogli te tarcze trzymać. Jak inflacja szalała po 15 procent to miałam wrażenie, że ludzie mniej narzekali jak teraz.
  • Odpowiedz
@lentilek: Ale co ma powiedzieć wyborca KO jak 8 lat rządził PiS i nie przygotował Polski na kryzys energetyczny? No to KO ma w pół roku wybudować kilka elektrowni i wyczarować prąd? Nie żartujcie towarzyszu.
  • Odpowiedz