Wpis z mikrobloga

@ali_baba: W sumie to mam na takich wywalone jajca. Ale gdybym pracował w skarbówce to hobbystycznie, od wielkiego dzwona, zapisywałbym się na te ich spotkania. Po czym na forum pod pretekstem kontroli skarbowej żądał okazania rozliczonego podatku za te ich opisywane rzekome dochody. Ciekawe jak szybko Ci bajkopisarze by usuwali wpisy z kont społecznościowych.
  • Odpowiedz
@ali_baba: Popularność MLM bierze się braku jakiejkolwiek narracji przedsiębiorczej w Polsce. Jak ktoś ma 18 lat i chce zostać milionerem, to nie ma jak. Nie ma wykształcenia biznesowego w szkołach, nie wiadomo, jaki kierunek obrać.

Narracja jest taka, że masz iść do pracy i #!$%@?ć na etacie do emerytury. Pruski model edukacji, brak perspektyw, to się ludzie brzytwy chwytają w nadziei, że to oni właśnie będą tymi jednymi na 1000,
  • Odpowiedz
@ali_baba Tak właściwie, to do mnie dotarło, że wykopki potrafią zorganizować fajne akcje, np. Galeria handlowa, więc może byśmy się zebrali i wybrali jakąś najpopularniejsza piramidę i to wszystko nagrać? Oczywiście są to dość duże kwoty, by w ogóle się tam dostać, a do tego niewidzialna kamerka itp. to jednak pokazalibyśmy jak to gowno wygląda od środka i dlaczego jest to niebezpieczne...
Nie mówiąc już o tym, że wtedy wiele tych
  • Odpowiedz
  • 3
@hacerking Taką akcją to tylko im nabijesz kieszeń. Zielonkom nie powiedzą nic poza tym scamem którym cisną na live'ach, relacjach itp.. Tu musiałby się wysprzęglić ktoś z samej góry, ze screenami z rozmów i nagraniami w zamkniętym gronie.
  • Odpowiedz
@Instynkt: ciemne okulary w pokoju też niezłe xD

#!$%@? tu jest takie bingo MLM że już dawno takiego nie było. Normalnie zabawa w szukanie różnych dziwnych rzeczy jak w dziecięcych książkach w stylu znajdź Waldo.
  • Odpowiedz
na prawdę myślisz, że milionerzy organizując spotkanie z innymi milionerami, jadą najpierw do biedry po czipsy a potem wsypuja je do miseczek?


@KladzSie: Nie wiem, nigdy na takim spotkaniu nie byłem. A ty w ilu uczestniczyłeś?
  • Odpowiedz