Wpis z mikrobloga

@ArystokracjaPomarancza
1. Juz przed inwazja rosji największe patusy tu były sprowadzane.
2. Nie respektują polskiego prawa, starają się je omijać jak tylko się da(podrabiane prawka)
3. Nie akceptują tego że są gośćmi w obcym kraju, obrzydza mnie to jak ktoś idzie na ulicy i pluje, na 95% jest to ukrainiec,
4. Nie asymiluja się, tworzą enklawy, chodzą dużymi grupami i często przy tym rozrabiaja, zakłócaja porządek.
5. Nie akceptują naszej kultury i próbują wschodnie zwyczaje wprowadzac u nas, jako obcokrajowiec bałbym się złamać prawo obcego kraju, a tu jeżdżą po pijanemu, lapowkarstwo się szerzy, jeszcze brakuje nam
  • Odpowiedz
@ArystokracjaPomarancza: Znam Ukraińca który przyjechał do polski jakieś 10-12 lat temu do pracy i od tego czasu ładnie się zasymilował i wszystko robi legalnie itp. On sam ma dosyć napływu Ukraińców bo to w większości patologia i nie potrafią się w żaden sposób zachować i leca w #!$%@?.
W swoim kraju chce być otaczany przez ludzi takich jak ja, i to nie jest żaden rasizm czy nacjonalizm. Chce normalnej zdrowej
  • Odpowiedz
przeszkadzają ci ludzie pochodzenia ukraińskiego w polsce nawet w czasie pokoju = jestes pro-rosja


@ArystokracjaPomarancza: a jak przeszkadza amerykańcom pobyt polaków w USA nawet w czasie pokoju to są pro-jacy? W sensie nie wjedziesz jak do siebie tylko wiza pracownicza itp.
  • Odpowiedz
Nie mamy takich, ale za to dalismy im Lwow zeby mieli jakies miasto z prawdziwego zdarzenia xD


@Xqwzs123: Nikomu nigdy lwowa nie daliśmy, to Rosjanie sowieccy zabrali go nam by dać republice ukraińskiej
  • Odpowiedz
1. Juz przed inwazja rosji największe patusy tu były sprowadzane.

2. Nie respektują polskiego prawa, starają się je omijać jak tylko się da(podrabiane prawka)

3. Nie akceptują tego że są gośćmi w obcym kraju, obrzydza mnie to jak ktoś idzie na ulicy i pluje, na 95% jest to ukrainiec,

4. Nie asymiluja się, tworzą enklawy, chodzą dużymi grupami i często przy tym rozrabiaja, zakłócaja porządek.

5. Nie akceptują naszej kultury i próbują
  • Odpowiedz