Wpis z mikrobloga

Najpierw najgłupszy z ministrów PiS (Baldemar Wuda), potem pionek Hetman, a teraz ten typ bez własnej opinii, powtarzający to samo co jego poprzednik, który do tego kłamie mówiąc że ludzie chcą tego programu, kiedy jedyny sondaż który w tym temacie wyszedł jasno wskazuje że zdecydowana większość jest przeciw.

Ja pier*olę, jak ten kraj ma się rozwijać jak ministerstwo ROZWOJU obejmują takie typy XD

#nieruchomosci #polityka
wredny_bombelek - Najpierw najgłupszy z ministrów PiS (Baldemar Wuda), potem pionek H...

źródło: paszyk

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
@wredny_bombelek to są tylko gadające głowy, słupy na których masz się skupić żeby nie widzieć kiedy magik wyciąga królika z kapelusza. A tych którzy wskazują prawdę łatwo zagłuszyć nazywając ich szurem, onucą czy agentem Putina.
"Kiedy prorok pokazuje kometę pospólstwo patrzy na palec"
  • Odpowiedz
@minus273
o nie stary z takich ludzi jak grzegorz dałn dawno wyrosłem, moze i tobie sie uda.

Z wiekiem przaśne buractwo ubrane w ładne słówka przestaje imponować.
  • Odpowiedz
@wredny_bombelek: ja się dziwię ze oni jeszcze znajdują frajerów na to stanowisko. Albo muszą zajebiście płacić albo szantażują albo szukaja naprawdę debili którzy zgodzą się być slupem w takim syfiem. Nie bez powodu w większości to firmują kolesiez kapelusza
  • Odpowiedz