Wpis z mikrobloga

Mirki na moim osiedlu mieszka 20 letni diler który parę dni temu kupił sobie bmw za 70k ze zrobionym wydechem, i praktycznie codziennie po nocach wyjeżdża dilować tym autem gazując i co możemy jako mieszkańcy z tym zrobić ? To jest blokowisko, dużo małych dzieci itp, czy naklejenie na całą przednią szybę naklejek karnego k_utasa będzie git pomysłem? Podsyłajcie jakieś pomysły tylko z góry mówię żadne przebijanie opon czy obrzucanie pomidorem bo ja nie jestem takim ścierwem jak on, jako ciekawostka policja o nim wie ale nic nie chcą zrobić bo stwierdzili ze nie opłaca im się go zgarniać bo następnego dnia na jego miejsce będzie paru innych i koła się zatacza więc jesteśmy jako mieszkańcy bezradni stąd moj wpis na wykopie o rady co możemy z tym fantem zrobic (zdj poglądowe auta)

#samochody #motoryzacja #auta #prawo #polska #kiciochpyta
Mystogan - Mirki na moim osiedlu mieszka 20 letni diler który parę dni temu kupił sob...

źródło: IMG_0768

Pobierz
  • 36
  • Odpowiedz
  • 104
@Mystogan: skoro codziennie to robi no to wzywasz bagiety niech przyjadą i mu zmierzą głośność. a jak rzekomo odmawiają? to zgłoś że widziałeś jak spożywają narkotyki, jak jeszcze będzie miał dragi przy sobie to i może go zamkną na 3 miechy. Trzeba być dzbanem aby handlować narko i rzucać się w oczy. takich nie szkoda niech giną.
  • Odpowiedz
  • 0
@r5678: no każdy go tu zna, każdy, mamy sąsiadów policjantów na osiedlu i oni wszyscy o nim wiedzą, wcześniej hulajnoga elektryczna jeździł a teraz auto kupił, on już długo handluje, bardziej dziwi mnie co rodzice na to bo z nimi mieszka a praktycznie co chwilę z tego domu wychodzi, to widać jak na tacy jak często wcześniej jakieś auto podjeżdżało a on wsiadał i po chwili wysiadał i tak w
  • Odpowiedz
  • 1
@r5678: bagiety parę razy przyjechały ale po 30 minutach gdzie on już zdążył 100 razy wrócić więc nigdy na gorącym uczynku go nie przyłapali, oni już nawet zgłoszeń nie chcą przyjmować bo twierdzą że my jako mieszkańcy mamy się z nim osobiście dogadać i tyle, jak zwykła nasza wspaniała policja umywa ręce, nie bez powodu przecież bym pisał wpis na wykopie gdyby to było takie proste
  • Odpowiedz
nie chcą przyjmować bo twierdzą że my jako mieszkańcy mamy się z nim osobiście dogadać i tyle,


@Mystogan: nie możliwe, policja tak nie może postąpić.. pisz jakieś pismo, niech pisemnie to idzie aby mieć podkładki i potem zgłoś gdzieś wyżej to się zainteresują twoim komisariatem i zrobią jakąś kontrolę.
  • Odpowiedz
@Mystogan z pomocą młotka wbij jakaś elastyczna piłkę w wydech ile wlezie, np. do tenisa czy coś. Ewentualnie dolej mocnego wybielacza do baku.
  • Odpowiedz
  • 0
@r5678: no ale wiesz ile my też możemy razy ich wzywać jak oni już nas jako mieszkańców mają za jakiś dziwaków bo zawsze jak przyjeżdżają to ten chłop zdąży wrócić, kiedyś zapytałem ich czemu nie mogą chwilę poczekać by go na gorącym uczynku złapać to mi powiedziano że mają wiele innych zgłoszeń i że nie ma aż tylu rąk do pracy by czuwać aż ktoś wyjdzie z domu, z jednej
  • Odpowiedz
  • 1
@r5678: z pismem może być ciężko bo nie przyjmują anonimow, a ja nie chce pod własnym nazwiskiem pisać bo on odrazu będzie wiedział kto go zgłosił, a dragi on bierze zapewne od jakiejś bojówki kibicowskiej z którymi no raczej nikt nie chciałby mieć problemow czy doczynienia bo wiemy doskonale jak to się może skonczyc (stąd też zapewne gość czuje się bezkarny i może mieć plecy właśnie w jakiejś policji, ale
  • Odpowiedz
@Mystogan: Serio uważasz, że ktoś naprawdę w to uwierzy. Wcale nie widać, że to jest wpis który ma wywołać ból dupska u niektórych bo jakiś 20 latek sobie bmw kupił nowsze od tego co posiada pewnie większość w garażach.
  • Odpowiedz
OP się go zwyczajnie boi i szuka na około jak mu zrobić na złość ale by nie wyszło że to on.

Jak może policja odmówić przyjęcia zgłoszenia i kazać się z nim dogadać xD
  • Odpowiedz