Wpis z mikrobloga

Mirki na moim osiedlu mieszka 20 letni diler który parę dni temu kupił sobie bmw za 70k ze zrobionym wydechem, i praktycznie codziennie po nocach wyjeżdża dilować tym autem gazując i co możemy jako mieszkańcy z tym zrobić ? To jest blokowisko, dużo małych dzieci itp, czy naklejenie na całą przednią szybę naklejek karnego k_utasa będzie git pomysłem? Podsyłajcie jakieś pomysły tylko z góry mówię żadne przebijanie opon czy obrzucanie pomidorem bo ja nie jestem takim ścierwem jak on, jako ciekawostka policja o nim wie ale nic nie chcą zrobić bo stwierdzili ze nie opłaca im się go zgarniać bo następnego dnia na jego miejsce będzie paru innych i koła się zatacza więc jesteśmy jako mieszkańcy bezradni stąd moj wpis na wykopie o rady co możemy z tym fantem zrobic (zdj poglądowe auta)

#samochody #motoryzacja #auta #prawo #polska #kiciochpyta
Mystogan - Mirki na moim osiedlu mieszka 20 letni diler który parę dni temu kupił sob...

źródło: IMG_0768

Pobierz
  • 36
  • Odpowiedz
@Mystogan: jak ma wszystkie zęby to po prostu poproś jako sąsiad, żeby jeździł dalej driftować bo dzieci nie mogą spać i lepiej żeby nikt problemów nie miał. Jak mówi zawsze dzień dobry to nawet patus zrozumie
  • Odpowiedz
policja o nim wie ale nic nie chcą zrobić bo stwierdzili ze nie opłaca im się go zgarniać bo następnego dnia na jego miejsce będzie paru innych


@Mystogan: no tak było, nie zmyślam
  • Odpowiedz
i co możemy jako mieszkańcy z tym zrobić ?


@Mystogan:

kiedyś słyszałem jak ktoś pianką wyciszył wydech i zadziałało... słyszałem też jak ktoś kiedyś wyciął katalizator z takiej beemki i też cos pamiętam jak ktoś kiedyś podpalił taką beembkę

oczywiście nie sugeruję, że tak masz zrobić bo to nielegalne... tak samo jak dilerka
  • Odpowiedz