Wpis z mikrobloga

Ach, klasyka. Pies substytutem potomstwa. Taki rozpieszczony pies jest też utrapieniem dla sąsiadów bo się nauczy że zawsze ktoś z nim jest i jak ktoś wychodzi do pracy to on nie może sobie poradzić z samotnością i przez cały dzień wyje (mieszkałem pod takim przez rok, dało się ku*wicy dostać) #pies #psiarze #bekazpodludzi
pieknylowca - Ach, klasyka. Pies substytutem potomstwa. Taki rozpieszczony pies jest ...

źródło: IMG_20240718_084821

Pobierz
  • 23
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Taki rozpieszczony pies


@pieknylowca: Bo śpi w łóżku, ma zabawki i dostaje karmę lepszej jakości niż z biedry? xD

Pies substytutem potomstw


Wykopka dalej boli że ktoś się nie rozmnaża.
  • Odpowiedz
Wykopka dalej boli że ktoś się nie rozmnaża.


@L3gion: mnie na przykład nic nie boli, bo nie wchodzę ludziom do łóżka, ale zwyczajnie mnie śmieszy mówienie, że jest się mamą/tatą psa XD
  • Odpowiedz
@pieknylowca: a jak ja świadomie wziąłem psa (rasę wybierałem pół roku), regularnie go badam, dostaje zbilansowane jedzenie, trzy długie spacery dziennie, w mieszkaniu ma 70m + taras (z basenem) do dyspozycji, pracuję zdalnie - nie zostawiam go praktycznie wcale, ale został nauczony, że jak wychodzę to nie jest to koniec świata - to też jestem jakiś #!$%@? według Ciebie?
Akurat retrievery a raczej po prostu duże rasy psów mają problemy
  • Odpowiedz
@pieknylowca: Ja mam koleżankę co już z domu nie wychodzi bo piesek strasznie płacze xD. Wzięła sobie psa w trakcie covid i przywykł że pani jest zawsze przy nim. Przestała chodzić na imprezy firmowe, nie ma swojego życia bo biedny piesek ma traumę xD
  • Odpowiedz
Bo śpi w łóżku


@L3gion: wchodzisz do łóżka z butami? Biegasz na bosaka na zewnątrz a potem ładujesz się tymi syrami w czysta pościel? Jeżeli nie to weź nie #!$%@? i usuń konto.
  • Odpowiedz
  • 2
Bo śpi w łóżku, ma zabawki i dostaje karmę lepszej jakości niż z biedry? xD


@L3gion: bo nauczony że zawsze ktoś z nim jest a jak się go zostawi na chwilę samego to wyje?
  • Odpowiedz
@WielkiNos: Nie powinno to się pieprzyć głupot w internecie i mówić, jak ktoś ma żyć. Dopóki czworonóg jest zdrowy, nie dzieje mu się krzywda, dbają o niego właściciele i nie robią pod górkę innym posiadaniem psa - to nie wsadzajcie nosa w nie swoje sprawy.
  • Odpowiedz