Wpis z mikrobloga

Śmieszy mnie jak ludzie na tym portalu liżą dupe Ukrainie a sieją mowę nienawiści do Rosji.

Ta wojna jest tak bezsensowna, jakby ludzie chcieli to by w ciągu maks miesiąca, by się Rosja dogadała z Ukrainą, najlepiej jakby Ukraina odstąpiła część swoich terenów Rosji, wtedy by ludzie przestaliby ginąć niewinni, najgorsze w wojnie jest to że Politycy którzy ją wywołują żyją a umierają niewinni ludzie, według mnie celem tej wojny nie powinna być wygrana Ukrainy tylko pokój i aby ludzie nie ginęli, ale lewaczki tego nie zrozumieją
#rosja #ukraina #wojna
  • 60
  • Odpowiedz
@Yurakamisa: Ale wiesz że duża część terenów "Ukrainy" jest i była zawsze Rosyjska, należała zawsze do Rosji i mieszkają tam Rosjanie?


@wielkifanrapu: od zawsze? Nawet wtedy jak na Krymie rozwijała się kultura grecka? Nawet wtedy gdy po Ukrainie panoszyli się Goci, Hunowie, Madziarzy, Waregowie i inne plemiona/kultury? Rosjanie sobie podpisali tę ziemię, czy co?
  • Odpowiedz
@wielkifanrapu co za durny post xD

To nie podlizywanie się Ukrainie, to najlepszy interes dla Polski. Dwie wojny światowej na naszej ziemi, kraj wyniszczony, zawsze pierwsi dostawaliśmy cios.

Teraz Ukraińcy naszym i zachodnim sprzętem tłuką naszego głównego wroga, tak że potencjał ruskich się zmniejsza, a my dostajemy czas na zakup sprzętu i szkolenie wojska. W kraju zupełny spokój, firmy inwestują, nie ma codziennie bomb i alarmów.

Wspaniałe!
  • Odpowiedz
@wielkifanrapu: 2/10 bo odpisuję.

Załóżmy że Ukraina od razu się poddaje i oddaje Rosji terytoria, do których Rosja rości sobie prawa. Co wtedy powstrzymuje Rosję od zażądania kolejnych terytoriów? Gdzie jest granica, po przekroczeniu której rozlew krwi jest akceptowalny? Czy powinni się w ogóle nie bronić, nawet jak Rosja postanowi zagarnąć całą Ukrainę? A potem jak wejdzie do Polski, my też nie powinniśmy się bronić, bo jeszcze ktoś zginie?

Rosji
  • Odpowiedz
Zostało tylko już współczuć przepranego mózgu...


@wielkifanrapu: tak wania, już kompletnie ci zwoje przegrzało. Może wsadź łeb pod prysznic, albo wytrzeźwiej w końcu?
  • Odpowiedz
najlepiej jakby Ukraina odstąpiła część swoich terenów Rosji


@wielkifanrapu: najlepiej jak byś zamknął morde i raz a porządnie przewrócił się na schodach, 7 razy dla pewności bo ja tak mówie
  • Odpowiedz
jakby ludzie chcieli to by w ciągu maks miesiąca, by się Rosja dogadała z Ukrainą, najlepiej jakby Ukraina odstąpiła część swoich terenów Rosji, wtedy by ludzie przestaliby ginąć niewinni


@wielkifanrapu: Masz rację. Gdyby zachód oddał Hitlerowi Austrię i Czechosłowację, to nie byłoby wojny.
  • Odpowiedz
@wielkifanrapu: mnie śmieszy, jak ktoś myśli, że nienawidzę ruskich z powodu Ukrainy.

Zawsze was nienawidziłem i będę nienawidził, a każdy martwy kacap to miód na moje serce. Czy będą was zabijać ukry, czeczeni czy afgańczycy - jeden #!$%@?. #!$%@?ć ruskich.
  • Odpowiedz
@wielkifanrapu: ale pierdoIisz, teraz pół Ukrainy, za 10 lat druga połowa, w międzyczasie Białoruś sama się odda w ręce mateczki rosji, i za 20 lat nasza kolej. Uczyłeś się chociaż Polskiej historii? Nawet jakbyś się ruskiej historii uczył to też byś zrozumiał.
  • Odpowiedz
@wielkifanrapu: to czyste #!$%@?, że Rosja chce odzyskać swoje ziemie, tereny zawsze były czyjeś, może Mongolia też się niech domaga połowy Azji bo była ich? jak Niemcy będą chcieli z powrotem Danzig i Breslau to będzie spoko? no i wcześniejsza była Ruś Kijowska a nie Moskiewska
  • Odpowiedz
@wielkifanrapu:

Ale wiesz że duża część terenów "Ukrainy" jest i była zawsze Rosyjska, należała zawsze do Rosji i mieszkają tam Rosjanie?


Czym jest dla ciebie "zawsze"? Wschodnia granica Ukrainy przebiega mniej więcej tak samo od ponad stu lat (od 1919 roku), Krym Rosja przekazała Ukrainie pokojowo w 1954, potem po upadku ZSRR w memorandum budapesztańskim Rosja zagwarantowała nienaruszalność granic Ukrainy. Cywilizowane kraje kierują się umowami międzynarodowymi, a nie irredyntystycznymi kłamstwami.
  • Odpowiedz