Wpis z mikrobloga

Śmieszy mnie jak ludzie na tym portalu liżą dupe Ukrainie a sieją mowę nienawiści do Rosji.

Ta wojna jest tak bezsensowna, jakby ludzie chcieli to by w ciągu maks miesiąca, by się Rosja dogadała z Ukrainą, najlepiej jakby Ukraina odstąpiła część swoich terenów Rosji, wtedy by ludzie przestaliby ginąć niewinni, najgorsze w wojnie jest to że Politycy którzy ją wywołują żyją a umierają niewinni ludzie, według mnie celem tej wojny nie powinna być wygrana Ukrainy tylko pokój i aby ludzie nie ginęli, ale lewaczki tego nie zrozumieją
#rosja #ukraina #wojna
  • 56
  • Odpowiedz
Rosja dogadała z Ukrainą, najlepiej jakby Ukraina odstąpiła część swoich terenów Rosji,


@wielkifanrapu: młody jesteś, i nie pamiętasz. Ukraina oddała Rosji w 2014 roku Krym, jakieś 27k km2. Bazy wojskowe i kurorty wypoczynkowe. W zamian rosja zgodziła się niebatakowac Ukrainy. Teraz chce 1/3 Ukrainy. Jak znów odbuduje wojsko, poprosi o reszte ukrainy. Potem poprosi Polskę o Podlasie i przesmyk suwalski. Bo może.
  • Odpowiedz
jakby ludzie chcieli to by w ciągu maks miesiąca, by się Rosja dogadała z Ukrainą, najlepiej jakby Ukraina odstąpiła część swoich terenów Rosji


@wielkifanrapu: Oddaj mi jeden pokój i łazienkę ze swojego mieszkania jak nie to będę cię bił i krzywdził.

Co!? Nie chcesz się dogadać?! Jakbyś mi od razu oddał to by nie było żadnego cierpienia a tak to twoja wina.
  • Odpowiedz
@wielkifanrapu: mowa nienawiści i hejt to jest wtedy gdy ktoś bezpodstawnie atakuje drugą osobę na podstawie swojego widzimisię. Nienawiść do Rosji jest zasługą tylko i wyłącznie kacapów, którzy od wieków gnębili nasz naród i robią to dalej. Są jawnie wrogim nam krajem, który grozi nam wojną, atomem i grabieżą. Niechęć do Rosji jest tutaj samozachowawczym instynktem którego jak widać niestety niektórym brakuje. A Ukraina jest tutaj po prostu wrogiem naszego
  • Odpowiedz
by się Rosja dogadała z Ukrainą, najlepiej jakby Ukraina odstąpiła część swoich terenów Rosji


@wielkifanrapu: oj, iwan, iwan. Wy himarsa dostaniecie w żopu a nie jakieś ukraińskie tereny.
W USA, w Europie i w Chinach już zdecydowali, że jedziecie do gleby.
  • Odpowiedz
@wielkifanrapu: Pewnie, niech każdy kraj po prostu odda Rosji swoje terytorium i będzie spokój, taki jest plan? Ja mam inny: niech kacapskie ścierwo wraca do swoich lepianek pod muchosrańskiem i tam niech sobie robią co chcą. W cywilizowanym świecie nikt ich nie chce i jedyne na co mogą liczyć to drony i muchy na ciałach martwych kolegów, niech to będzie jasne dla ciebie.
  • Odpowiedz
Ale wiesz że duża część terenów "Ukrainy" jest i była zawsze Rosyjska, należała zawsze do Rosji i mieszkają tam Rosjanie?


@wielkifanrapu: Co z obszarami Rosji, które Rosja podbiła, nie był zawsze rosyjskie i nie mieszkają tam Rosjanie? Taka, nie wiem, Czeczenia? Inguszetia? I pełno innych azjatyckich terenów?
  • Odpowiedz
@wielkifanrapu

@Yurakamisa: Ale wiesz że duża część terenów "Ukrainy" jest i była zawsze Rosyjska, należała zawsze do Rosji i mieszkają tam Rosjanie?


Shit, to tak jak tereny polskie należały do Niemiec. Oddajemy Szczecin Niemcom?
  • Odpowiedz