Wpis z mikrobloga

ni naprawdę myślą, że coś w ten sposób zmienią?


@#!$%@?: w sumie, to od kiedy to robią, to codziennie o nich piszecie tutaj, a więc i nagłaśniacie to, co oni chcą nagłośnić.
  • Odpowiedz
@#!$%@?: to sprane łby, takiemu nie przetłumaczysz. Tak samo skrajne partie, czy to prawa czy lewa strona. Kółko wzajemnej adoracji klepiące się po ramieniu i wmawiające se że ratują ziemię w ten sposób. Ja czasem się też zastanawiałem nad stworzeniem fundacji ekologicznej. Ale moim zadaniem by było zbieranie śmieci i sprzątanie lasu. Tylko wtedy Soros by mi nie płacił i nikt o mnie artykułów nie napisze ;)
  • Odpowiedz
@#!$%@?: To samo, co działania wszystkich aktywistów przed nimi. Na nich masz się wkurzać, dzięki temu temat jest omawiany, a mniej radykalne w stosunku do nich postulaty mają szansę przejść i przechodzą. Przecież to się tak samo dzieje z każdym jednym kontrowersyjnym tematem od dziesięcioleci.
  • Odpowiedz
@FTNewbie: No to może i na ciebie przyjdzie czas i zamiast poprzestawać na "ha, lewactwo głupie" wykonasz ten trud sprawdzenia w google, o co im właściwie chodzi. Niektórym potrzeba więcej czasu, albo mają mniej ciekawości świata ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@wstanczyk: No nie, nie. Z tego co napisałeś wyżej wynika, że samo wstawienie tego na wypok daje im rozgłos w ich słusznej sprawie, a nic takiego się nie dzieje, bo podejrzewam, że tak samo jak ja to 90% mirko wie tylko tyle, że są jakieś młodziki z ostatniego pokolenia co powodują korki we Warszawie.
  • Odpowiedz
@#!$%@?: oni robią to dla własnego ego, czują, że walczą za wielką sprawę, a jak jeszcze ktoś ich wyzywa od #!$%@? to w ogóle ucieszeni, że są ci jedyni mądrzy, a reszta świata głupia
  • Odpowiedz
  • 1
@#!$%@?
W ramach pomocy protestujacym, dla ich bezpieczeństwa proponuję aby za każdym razem ogrodzić ich siatką z elektrycznym pastuchem, niech sobie siedzą w tych upałach na środku jezdni, protest będzie skuteczniejszy jak sobie poodparzają tyłki od jezdni i nie Będę mogli przez kilka tygodni siedzieć, ogrodzenie pod napięciem będzie ich chronić przed kierowcami, którzy chcieli by w nich rzucać wodą ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz