Wpis z mikrobloga

@MikroblogPytania: Nie chcę podawać moich wszystkich za i przeciw, ale postaram się wywróżyć zapewne główny argument i akurat szerszy ekran w OnePlus uważam za minus z racji średnich dłoni u wielkiego chłopa, jak i tego, że OnePlus po rozłożeniu jest kwadratowy, a wolę aspekt inny niż 1:1 czy 4:3. Czy 5k+ vs 7k+ w cenie na korzyść Samsunga, ale powiedzmy, że #!$%@?ć cenę w porównaniu tym razem.

To taka moja
  • Odpowiedz
@MikroblogPytania Ja mam Fold 5 i dlaczego on a nie Honor czy Oneplus pomimo, że są ciekawsze. Na ten moment jedynie Samsung posiada wsparcie gwarancyjne i pogwarancyjne na poziomie. Jak będzie się odklejać folia to od ręki w ich salonie zmieniają na nową. Do tego z racji, że to już piąta wersja, można uznać, że konstrukcja będzie najbardziej trwała, już udoskonalona i przetestowana. Sam system też jest z masą udoskonaleń dla
  • Odpowiedz
@MikroblogPytania: Również mam Folda 5 i jest to niezły telefon, ale ma kilka irytujących wad..

1. Aparat. Aparat jest mocno średni. Mówimy przecież o topowym telefonie (cenowo), a dostajemy aparat gorszy niż w s23. Oczywiście nie jest źle ale do topu bardzo dużo brakuje. Co ciekawe w Fold 6 również nie zapowiada się na zmianę tego stanu.
2. Ekran zewnętrzny. Jest zbyt wąski. Nie jest to przyjemne w użytkowaniu przynajmniej
  • Odpowiedz
@MrPrado30: super argument, nawet o tym nie pomyślałem, ba nawet nie wiedziałem, że to tak jest. Szczególnie z gwarancją na wymianę folii, co słyszałem zawsze się po czasie odkleja. Rynek używany mnie nie interesuje, ale też ciekawe podejście do tematu. Niby kolejna iteracja lepsza, ale mam wrażenie, że od kilku foldow, mało co się zmienia w tych telefonach, zawias w piątce przełom. Oprogramowanie to coś, co po czasie wychodzi, czy
  • Odpowiedz