Wpis z mikrobloga

Z cyklu życia gniazdownika. Dzisiaj wróciłem do robo, zdalka, pracowałem 2h, a wpisałem 8h. #programista15k here, więc 8 stówek wpadnie. Nieszczególnie mnie obchodzi projekcik w robocie, ale jak mi dają, to jem. Choć i tak ogarniam dwa razy lepiej od Hindusów u klienta, to myślę sobie, że w sumie mogliby mnie zwolnić. Ale to się nie liczy, bo jak coś to sobie pomieszkam u mamusi, dzisiaj pobiegałem dwie godziny (mówię wam, #zdrowie ważniejsze niż PLNy z pracy w januszexie), podjechałem do mojej cioci autem moich starych, wziąłem zgrzewkę toniku z Hoop Coli i popijam sobie z cytrynką oraz miętą z parapetu w kuchni. Współczuję zakredytowanym Mariuszom kryzysu w IT i innych pracach #korposwiat, to musi być bardzo stresujące ( ͡° ͜ʖ ͡°) Gdybym był #lekarz to bym przekminił kredyt na #nieruchomosci, a tak to wyjebongo ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#gownowpis
  • 26
  • Odpowiedz
@Przypadkowy: Jako kontraktor masz nienormowany, zadaniowy czas pracy, ziomek. A projekt jest wyceniony na konkretną ilość godzin, której tak czy inaczej przekroczyć nie możesz bo zaczną się pytania.
  • Odpowiedz
@GOHAN: nie tłumacz czegoś, czego nie zdołasz wytłumaczyć i usprawiedliwić. Nie marnuj an to swojego i mojego czasu, ziom. Nie przekonasz mnie, że pisze się 8 godzin pracy po przepracowaniu 2 godzin.
  • Odpowiedz