Wpis z mikrobloga

- Shelly, jestem szkolną psycholog. Powiedz, lubisz lody truskawkowe?
- Nie
- A waniliowe?
- Nie
- Pistacjowe?
- Nie
- A jakie lody lubisz?
- Żadnych
- Dlaczego?
- Bo jak otwieram zamrażarkę, to widze mojego braciszka, tego który umarł
- Jest aniołkiem?
- Nie, jest zamrożony

***

23 czerwca 2022 roku, w torbie ukrytej w zamrażarce w piwnicy jednego z domów w Detroit, policjanci zaalarmowani przez szkolną psycholog znaleźli ciało trzyletniego chłopca. Miało tam zostać ukryte trzy miesiące wcześniej. Prokuratura hrabstwa Wayne informowała wówczas o zatrzymaniu matki dziecka, Azuradee France. 33-latka została wówczas oskarżona o zabójstwo, ale również znęcanie się nad dzieckiem, tortury oraz zatajenie śmierci. Kobieta początkowo nie przyznawała się do winy. Przełom w tej sprawie nastąpił dopiero w ostatnich dniach - jak informuje "Detroit News" France przyznała się do winy w zeszły piątek.

https://lawandcrime.com/crime/astounded-even-the-seriously-jaded-mom-of-6-beat-blind-toddler-to-death-hid-body-in-basement-freezer-for-months/

#usa #wydarzenia #rodzicielstwo #dzieci
thorgoth - - Shelly, jestem szkolną psycholog. Powiedz, lubisz lody truskawkowe?
- Ni...

źródło: GSefn72XMAAs4vD

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@thorgoth skoro i tak większość dzieci przeżywa i żyje dalej to wyobraźmy sobie jaka to jest patologia i jakie wartości są przekazywane następnym pokoleniom. Nie dziwi wcale ratio 13-70%
  • Odpowiedz