Wpis z mikrobloga

Chcecie zwiększyć szansę na urwanie jaj dewelopersko-bankowej hydrze? Róbmy szum i nie odpuszczajmy. Wczoraj ktoś wrzucił znalezisko o tym, że młodzi wyborcy są generalnie na NIE i jest to dla nich ważna sprawa. Niech przestrzeń medialna internetu wypełnienia zatem nasza narracja: kredyt na start to robienie laski deweloperom i bankom oraz przegrane wybory. Tyle możemy zdziałać.

#nieruchomosci
  • 23
  • Odpowiedz
@kazimierz-wardecki: A może w sprawie jest drugie dno? Myślę że deweloperzy i politycy to tak naprawdę są nasi dzielni husarze. Pompują pieniądze nie dla własnych korzyści, tylko dla nas! Jak przebijemy ceną za metr Nowy Jork i Hong Kong to polska stanie się nieosiągalnym rynkiem dla ludzi zza granicy. Polak będzie #!$%@? wyłącznie przez polaka bo dla innych próg wejścia będzie zbyt wysoki.
O tym się nie mówi proszę Państwa
  • Odpowiedz
@kazimierz-wardecki: mi się wydaje, że jakby powstała zrzutka na wyświetlenie treści na billboardach w centrach miast + rozklejanie plakatów, to byśmy mogli dotrzeć do opinii publicznej. przy dużej grupie osób, taka zrzutka mogłaby nie obciążyć specjalnie zrzucających, a podejrzewam, że efekty byłby zatrważający dla tych gnid z rządu
  • Odpowiedz
@kazimierz-wardecki Ja myślę, że ten temat ma o wiele głębsze dno. Nie wyobrażam sobie, by Domański i Tusk byli dosłownie przekupieni przez deweloperów. To są za duże pieniądze, a i instytucje europejskie dobrałyby się do nich, gdyby to wyszło na jaw.

Myślę, że sektor bankowy przez pozytywne dla frankowiczów rozstrzygnięcia ma srogie kłopoty i stąd te miliardy w ich kierunku. Sytuacja może być równie nieciekawa w spółkach deweloperskich, które wstrzymują budowy.
  • Odpowiedz
@kazimierz-wardecki: Młodzi szybko zapomną, a winę zwali się na Hetmana czy innego Paszyka, którzy po narobieniu smordu zostaną wydeleogowani do UE, jakichś państwowych spółek, albo zaprzyjaźnionych deweloperów. Wróci hasełko "car dobry, źli bojarzy" i zatoczymy koło.
  • Odpowiedz
@kazimierz-wardecki: Jeżeli inni nie mają odwagi zróbmy to my WYKOPKI. ZBIERZMY GRUPĘ 300 WYKOPKÓW Z TAGU #nieruchomosci POD MRiT NA PLACU 3 KRZYŻY, W ŚRODKU TŁUMU EKSPERCI Z DANYMI ŻEBY POKAZAĆ JAK KREDYT NA START PODNIESIE MOCNO CENY MIESZKAŃ. NA CZELE GRUPY NIECH STOI @mickpl
NIECH NA ZEWNĄTRZ CZEKA BARDZO DUŻO AUT ODPALONYCH Z KIEROWCAMI. POKOJOWO WCHODZIMY NA PLAC TRZECH KRZYŻY IDZIEMY I NIE ZATRZYMUJEMY SIĘ. OTACZAMY
nad__czlowiek - @kazimierz-wardecki: Jeżeli inni nie mają odwagi zróbmy to my WYKOPKI...

źródło: eeb1ec44d32288d0d11bd49cdd2ca816230ab926ec22c03e472d5829903a5322

Pobierz
  • Odpowiedz
@kazimierz-wardecki: Większość p0laków wybrała partię, która im ten kredyt chce dać.
Więc dlaczego ma być bojkot, skoro mamy demokrację i rządzi większość ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Takich polityków sobie wybraliście ¯\(ツ)/¯
  • Odpowiedz