Wpis z mikrobloga

Każdy chce tych rozliczeń, ale musicie sobie zdać sprawę, że o to będzie po prostu ciężko. Mamy nawet teraz teoretycznie prostą sprawę z Funduszem Sprawiedliwości, gdzie w teorii jest oczywiste złodziejstwo. No ale pisowcy tak pozmieniali ustawy, że w praktyce to nie jest wcale takie oczywiste - trzeba było na tamtym etapie protestować…

Nie jestem przekonany, że jest jakoś wiele ewidentnych spraw, gdzie można pisowców uwalić.

#polityka #4konserwy #neuropa #bekazpisu #sejm
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Gours: Aha, czyli teraz linia jest taka, że to wyborcy koalicji są winni temu cyrkowi, który o--------a ekipa rządząca? XD
  • Odpowiedz
@Gours: Jak PiS wróci do władzy to w-------ą do aresztu Tuska, Bodnara i Hołownię pierwszego dnia i nie będą się niczym przejmować xD choćby ustawy były nie wiadomo jak pozmieniane a aresztowani mieli immunitet od choćby Pana Boga (no i oczywiście byli niewinni).
  • Odpowiedz
@Gours: Tyle że wiesz, dużo ludzi głosowało na obecną koalicję rządzącą tylko po to żeby dobrali się pisiorom do tyłków i skutecznie ich rozliczyli. Elektorat jest żądny krwi, a Tusk i spółka uczynili sobie z dojechania oponentów swoją główną obietnicę. Jeśli nie będą w stanie tego dowieźć to jak wyobrażają sobie utrzymanie się przy władzy?
Wyborcy po prostu chcą widzieć pisowców za kratkami, nawet jeśli wsadzanie ich miałoby się odbywać
  • Odpowiedz
@HrabiaTruposz: myslę ze duza czesc wyborców koalicji, w tym ja,są cierpliwi(tym bardziej ze pan Dlugopis jeszcze siedzi w pałacu). Ja wolę powoli ich rozliczać,ale tak, zeby pisowcom wytrącać argumenty prawne
  • Odpowiedz